Forum Gminy Dopiewo jest wyłączone, dostęp jedynie w celach archiwalnych. Dziękujemy, że byliście z nami ponad 12 lat :)

Pytania do kandydatow

Witam
Proszę Panów Pawłów o konkrety w dwóch sprawach:
1. Plany podłączenia drogi wzdłuż torów do drogi technicznej prz S11.
- czy kolej pozwoli przeprowadzić drogę pod wiaduktem na wschodnią stronę S11, jeśli tak to czy ze strony południowej czy północnej, a może z dwoch dla mnie rozwiązanie idealne, pozwoliłoby to poprowadzić dwie jednokierunkowe odcinków drogi . Na południu przez ul. Nowa, wzdłuż istniejącej drogi gruntowej, od północy przez ul. Kolejowa, nową Berłowa i Komornicką, zrobić by trzeba że 200 przez pole wzdłuż torów .
- wjazd na Eskę przez Mop Palędzie. Czy były prowadzone rozmowy z Zarządem dróg Krajowych i Autostrad i koncernami które wybudowały, lub zamierzają tam wybudować swoje stacje i restauracje, na temat możliwości otwarcia bram awaryjnych dla ruchu lokalnego, umożliwiający wjazd z drogi technicznej przez Mop? Wystarczyłoby parę godzin przy porannym i popołudniowym szczycie. (Przez rok pandemii, zapomnieliśmy o szczytach ale za parę miesięcy wrócą że zdwojoną )

2. Kiedy w Dąbrówce pojawia się kosze na śmieci, z których nie będzie się notorycznie przelewało?
Jak nie macie pomysłu, to przejedzicie się na wyprawę do Tarnowa podgórnego, może jakiś klapka w głowie przeskoczy, trzymam kciuki?

3. Kiedy na stronie internetowej gminy pojawi się zakładka , tereny inwestycyjne? Dajcie szansę Bezosowi , aby was odnalazl

No to moze z innej beczki..

Przepraszam za tak skomlikowane pytania?, .Teraz bedzie latwiejsze, kto pierwszy obieca w Dabrowce psi wybieg, wygrywa..

Kandydaci na kandydatów

A może z innej beczki. Kogo proponują kandydaci na Przewodniczącego Rady Nadzorczej naszego Zakładu Usług Komunalnych w miejsce zmarłego niedawno Ś.P. Bogdana Małeckiego ?

Oczywiście radnego z 30

Oczywiście radnego z 30 letnim stażem radnego tj Wojciecha Formę. Kto przez 30 lat lepiej poznał gminę?

Czyli co ..?

Konkretów dalej brak..?

Trzeba pisać do KWW

Wątpliwe aby kandydaci zaglądali na to niszowe forum. Proponuję skierować pytania bezpośrednio do kandydatów na podane publicznie dane kontaktowe. Gdybyś uzyskał odpowiedzi to możesz je tu wkleić, zawsze to jakieś dodatkowe info.

Nic nie trzeba zmieniać

Droga przy torach to mrzonka. Nic nie rozwiązuje, wpadasz w to samo wąskie gardło przy rondzi. Wjazd przez MOP niemozliwe, przejazd pod S11 na wschodnią stronę też nie.