Forum Gminy Dopiewo jest wyłączone, dostęp jedynie w celach archiwalnych. Dziękujemy, że byliście z nami ponad 12 lat :)

Opinie na temat szkoły podstawowej im. Kawalerów Orderu Uśmiech

Szanowni Państwo,
W związku z tym, że nowy rok szkolny zbliża się nieubłaganie poszukujemy odpowiedniej placówki w której nasze dziecko rozpocznie dalszą edukację. Bierzemy pod uwagę zarówno szkoły prywatne, gdzie głównym dla nas minusem jest konieczność dowożenia dziecka oraz utrudniony kontakt pozalekcyjny z rówieśnikami, a także szkołę publiczną blisko domu. Od wielu lat jesteśmy mieszkańcami Dąbrówki, rozmawialiśmy wielokrotnie ze znajomymi oraz sąsiadami i opinie, które zebraliśmy na temat szkoły im. Kawalerów Orderu Uśmiechu są skrajnie różne.

Jestem przekonany, że większość z Państwa miała podobne dylematy, z pewnością niektórzy czytelnicy Forum posłali swoje dzieci do tej szkoły i posiadają potwierdzone faktami i doświadczeniem opinie. Byłbym bardzo wdzięczny za wszelkie szczere informacje na temat tej placówki, w szczególności:

1. Czy szkoła jest bezpieczna dla maluchów? Słyszeliśmy opinie o przypadkach gdzie dzieci z klas starszych dokuczały młodszym.
2. Jaki jest poziom edukacji? Czy dziecko potrafiące płynnie czytać (PL, EN) oraz liczyć na poziomie programu kl. 2 nie będzie się nudziło na lekcjach?
3. Czy dzieci chętnie uczęszczają do tej szkoły?
4. Jaki jest kontakt nauczycieli z dziećmi, czy ich zaangażowanie jest dla Państwa satysfakcjonujące?
5. Czy szkoła daje coś więcej niż tylko realizację wymaganego programu?

Z góry dziękuję za wszelkie obiektywne opinie.
Pozdrawiam.