Forum Gminy Dopiewo jest wyłączone, dostęp jedynie w celach archiwalnych. Dziękujemy, że byliście z nami ponad 12 lat :)

Punkt szczepień na Covid19

Od piątku (4 grudnia) rusza możliwość zgłaszania się podmiotów leczniczych do programu szczepień. Są to m.in przychodnie, POZ, czy szpitale. Do 11 grudnia można takie zgłoszenia składać przez stronę ezdrowie.gov.pl. Czy już z naszej gminy są jakieś deklaracje? Podobno w każdej gminie ma być obowiązkowy punkt szczepień na Covid19

Covid19 gdzie zaczepić?

Po 15 stycznia osoby, które będą w pierwszej kolejności podlegały szczepieniu, będą mogły się umawiać na konkretne terminy m.in. przez infolinię – poinformował minister zdrowia Adam Niedzielski. Infolinia będzie działała pod numerem 989. Nadal brak info nt punktów szczepień w gm Dopiewo

Pierwsza dostawa szczepionek

Pierwsza dostawa szczepionek wyruszyła do Polski w nocy z 24 na 25 grudnia z belgijskiego magazynu firmy Pfizer w Puurs, by trafić do magazynu ARM w Wąwale pod Tomaszowem Mazowieckim. Szczepionki trafiły tam o 6 rano w sobotę, następnie zostały przepakowane i przekazane do hurtowni farmaceutycznej, która w niedzielę od rana będzie je przewozić do 72 szpitali, w których odbędą się szczepienia. Szczepionki dotrą do szpitali węzłowych między godz. 6 a 12. Szpitale samodzielnie podejmą decyzję, o której rozpoczną się szczepienia. Pierwsze jednak rozpoczną się w szpitalu MSWiA przy ul. Wołoskiej w Warszawie.

Od 15 stycznia ruszą zapisy na szczepienia przeciw COVID-19. Będzie można się zapisywać poprzez infolinię 989, w swojej przychodni lub przez elektroniczny formularz znajdujący się na stronach resortu zdrowia.

punkty

Szczepienia będą realizowane w przychodniach na terenie gminy Dopiewo: Skórzewo i Dąbrówka:

BONUS 2001 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA - ul. Poznańska 74, 60-185 Skórzewo
UNICA CR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - ul. Parkowa 9, 62-070 Dąbrówka

Niestety system PiS jak

Niestety system PiS jak zwykle nie działa, brak miejsc na szczepienie

szczepionki

PIS nie przydziela szczepionek

tak

ale już minister z PIS konkretnie minister zdrowia od przydziela i jest za nie odpowiedzialność , chyba za coś pieniądze i całą rodzinę ma ustawioną???

szczepionki

trzeba być ministrem a nie zazdrościć i słuchać plotek

Punkt Szczepień Powszechnych

mamy już w gminie nowy punkt szczepień:

Punkt Szczepień Powszechnych

Konarzewo - Centrum Rehabilitacyjno - Kulturalne - ul. Poznańska 19, 62-070 Konarzewo
Punkt szczepień powszechnych zlokalizowany został na sali widowiskowej, w budynku CRK w Konarzewie.