Forum Gminy Dopiewo jest wyłączone, dostęp jedynie w celach archiwalnych. Dziękujemy, że byliście z nami ponad 12 lat :)

Stara szkoła w Dąbrowce

Dzień dobry, mam pytanie do Rodziców dzieci chodzących do szkoły w Dąbrówce ul. Parkowa. Czy podoba Wy i Wasze pociechy jesteście zadowoleni z działałności i warunków w szkole? Będę wdzięczna za podzielenie się swoimi doświadczeniami.

szkoła butikowa , 140 uczniów

szkoła butikowa , 140 uczniów, wszyscy się znają/uczeń-nauczyciel/ , poziom b.wysoki. Warunki domowe, klasy po 15-max 20 uczniów, sala gimnastyczna na miejscu niezbyt duża ale spełnia wymogi, odrębne szatnie, catering-żywienie na miejscu, tereny sportowe wokół szkoły OK. Warunki adekwatne do małej szkoły na tak małą ilość dzieci . Nie jest to kolos z odpowiednio lepszymi warunkami jak malinowa/ 1200 dzieci i dwie zmiany/ czy Skórzewo . Zadowolony aczkolwiek poziom zbyt wyżyłowany więc raczej dla ambitnych rodziców.

Malinowa 1000 dzieci

Malinowa 1000 dzieci

Szkoła w parku

Poziom żenująco niski. Dużo rodziców już zabrało dzieci a kolejni już o tym myślą. Wcześniejszy wpis to na 100% wpis samego dyrektora który chce się utrzymać na wodzie A niestety tonie. W klasach zapach gnijących podłóg i grzyba.

naprawdę tak śmierdzi ???!!!

naprawdę tak śmierdzi ???!!! skandal! był jakiś remont w 2020 r,. czy nie ma na co liczyć?

To nie szkoła

To były pałac rodziny Tempelhof. Nie widział remontu od czasu cesarza Wilusia. I diabli wiedzą co tam jeszcze w tych murach siedzi

siedzi lokator niezwykle

siedzi lokator niezwykle uciążliwy. Poza tym poziom zbyt wysoki na tle szkół i familijna atmosfera okupiona nieco małymi salami/ średnio po 17 uczniów w klasie/ i małą salą gimnastyczną/ ok 60 m2/ .