Forum Gminy Dopiewo jest wyłączone, dostęp jedynie w celach archiwalnych. Dziękujemy, że byliście z nami ponad 12 lat :)

Śmieci BIO

Pięknie w końcu dowiedzieliśmy się kiedy i za ile wywożą śmieci w gminie Dopiewo. To po prostu skandal, nie dosyć że drożej niż w Poznaniu to do tego odpady BIO wywożą 2x w miesiącu, w Poznaniu od kwietnia co tydzień. No i co??? A no to że w miesiącach kosmicznej i coraz wyższej temperatury w miesiącach kwiecień-październik, nie wyobrażam sobie smrodu, insektów, robactwa, myszy szczurów i innych zwierzaków przychodzących do stołówki znajdującej się w tych pojemnikach. Jedni potrafią zadbać o czystość tych pojemników inni po prostu maja to w nosie, włącznie z tymi którzy to wywożą, ulica zasyfiona resztkami przy opróżnianiu pojemników. Oczywiście wójt gminy dobrał sobie tak nieudolnych współpracowników że po prostu gmina ma to w nosie jak wiele innych rzeczy, nie dosyć że nie potrafili tego załatwić w przyzwoitym terminie to jeszcze ktoś załatwił żeby było najdrożej w okolicy.Tylko wspólne działanie może przynieść jakieś zmiany!!!!

Śmieci Bio

Ale lament - a dotychczas to codziennie wywozili?
Suweren wybiera tworzących prawo i organizatorów życia społecznego to ma jak wybrał. Wcześniej śmieci wywozili co dwa tygodnie więc szczególnej zmiany nie zauważyłem. Chyba że Panu codziennie należy odebrać wiadereczko prosto z kuchni, ale to można załatwić opłacając służącą.

akurat bio mogliby czesciej

akurat bio mogliby czesciej bo bedzie faktycznie kislo a poza tym trawnik trzeba obcinac co 3 dni wiec za duzo trawyu bedzie