Forum Gminy Dopiewo jest wyłączone, dostęp jedynie w celach archiwalnych. Dziękujemy, że byliście z nami ponad 12 lat :)

Przedszkola Skórzewo (szczególnie Czarodziejski Zamek)

Dzień dobry.
Chciałabym zasięgnąć informacji dotyczącej przedszkoli w Skórzewie (a szczególnie Czarodziejskiego Zamku). Szukam placówki dla synka, a jak wiadomo spotkanie z dyrekcją i wizyta w danym miejscu to poznanie tylko jednej strony medalu. Będę bardzo wdzięczna za opinie rodziców, których pociechy uczęszczają teraz do Czarodziejskiego Zamku lub którzy chcieliby polecić lub odradzić inne przedszkole.
Rzeczą, która jest dla mnie szczególnie istotna, jest wyjście naprzeciw szczególnym potrzebom żywieniowym dziecka. I właśnie chciałabym wiedzieć nie tylko, jak sprawa wygląda na papierze (bo ten jak wiadomo wszystko zniesie i na stronach www można wpisać cokolwiek), ale również w realizacji.
Bardzo dziękuję za pomoc i pozdrawiam serdecznie :)

Córka chodzi do tego

Córka chodzi do tego przedszkola od 3 lat. Nigdzie nie będzie idealnie w żadnym miejscu. Co do jedzenia to jesteśmy bardzo zadowoleni. Pan Adrian na prawdę się stara. Z tego co się orientuję to są brane pod uwagę kwestie diety dziecka. Tylko zostanie kwestia dogadania szczegółów- być może w przypadku nietolerancji laktozy, będzie trzeba przynieść swoje mleko. Nie orientuję się dokładnie, ale wiem, że istnieje podział. Córka jest bardzo zadowolona. Kadra, miejsce, ogródek, wycieczki, zajęcia dodatkowe, festyny - super sprawa.