Forum Gminy Dopiewo jest wyłączone, dostęp jedynie w celach archiwalnych. Dziękujemy, że byliście z nami ponad 12 lat :)

Szkoła podstawowa w Skórzewie

Jakie macie zdanie o szkołach podstawowych w Skórzewie? Którą polecicie?
Czy wasze dzieci są zadowolone tam 1-3 klasy?

wszystkie mają ten sam poziom

wszystkie mają ten sam poziom i obłożenie , najlepiej wybierać te nowszą/lepsza infrastruktura, najlepsza mimo słabej infrastruktury jest mała niepubliczna szkoła w Dąbrówce na prawach publicznej im Nowaka

Serio?

Nie mam pojęcia dlaczego ta szkoła w Dąbrówce cieszy się taką popularnością. Brak infrastruktury, ba nawet ogrodzenia stawu, który znajduje się na terenie, lokatorzy którzy mieszkają w budynku szkoły, Dyrektor robiący casting pośród rodziców (dziecko ma być grzeczne, ale ocenia to na podstawie rozmowy z rodzicami) i wyniki, które jakoś nie odbiegają od przeciętnych. Do tego brak wsparcia gminy i obowiązkowe opłaty comiesięczne. Kameralnosc nie jest atutem w tym przypadku, bo można znaleźć w pobliżu również podobne szkoły. Tu raczje można mowic o ciasnocie. Proszę mnie dobrze zrozumieć, nie jest to nagonka na tę szkołę, do której nic nie mam i nich radzi sobie jak najlepiej, tylko raczej na niepopartą faktami opinię w okolicy.