Forum Gminy Dopiewo jest wyłączone, dostęp jedynie w celach archiwalnych. Dziękujemy, że byliście z nami ponad 12 lat :)

Skórzewo os. Cytrusowe - opinie

Pytanie od potencjalnego mieszkańca os. Cytrusowego do obecnych mieszkańców. Jak Wam się tam mieszka, co Wam się podoba, co nie, jak oceniacie współpracę z deweloperem z Ławicy?
Czy czegoś nie braliście pod uwagę przy zakupie co potem okazało się istotne?

Z góry dziękuję

Wprowadzałem się w 1999 roku

Wprowadzałem się w 1999 roku z rodzicami na pierwszy etap. Od 5 lat też mieszkam na osiedlu. Rodzice w przyszłym roku przeprowadzają się do nowego parterowego domku z racji na swój wiek i niechęć chodzenia po schodach.
Jesteśmy bardzo zadowoleni.
Możliwość dowolna modyfikowania wszystkich ścianek działowych, instalacji elektrycznych, wodnych czy kanalizacyjnych.
Z rzeczy które bym teraz zrealizował przez wprowadzeniem się i napełnieniem instalacji ogrzewania to zainwestowałbym w instalację do oczyszczania twardej wody.

dzięki

Dzięki za odpowiedź. Nie ma tutaj więcej mieszkańców Cytrusowego? :)

Zerknij na facebookową stronę

Zerknij na facebookową stronę mieszkańcy Skórzewa. Identyczny temat był ostatnio poruszany.

My mieszkamy rok na osiedlu

Jestesmy zadowoleni. Na etapie budowania jestes w stanie zrobic prawie wszystko. Okolica jest super, spokojna. Opinia jest ze kradną ale ja nie zauwazylam. Ludzie zostawiają rowery przed domem, drogie wózki dziecięce i tak leżą pol dnia. Do sklepów blisko, do przedszkola, szkoly tez, są knajpy, place zabaw. Polecam

grzesio511

Cytrusowe jest ok jeżeli oczywiście jesteś mobilny. Chociaż bez pojazdów też tu ludzie mieszkają. Jedyne co może zepsuć dobre samopoczucie to upierdliwy sąsiad. Ale to obowiązuje wszędzie. Na szczęście tych upierdliwych jest prawie 0.