Forum Gminy Dopiewo jest wyłączone, dostęp jedynie w celach archiwalnych. Dziękujemy, że byliście z nami ponad 12 lat :)

Sklep Dopiewiec leśna polana

Witam, pytanie o sklep w Dopiewcu. Czy ktoś ma wiedzę czy na leśnej polanie powstanie sklep z prawdziwego zdarzenia. Szczerze mówiąc istniejący posiada jak dla mnie kiepskie zaopatrzenie, małą powierzchnię, jakość aro a ceny jak na Batorym. Czyli totalny monopol z produktami którym, kończą się terminy ważności za tydzień, dwa.

Masz okazje to zmienic. Sklep

Masz okazje to zmienic. Sklep jest na sprzedaz.

To pewne?

To sprawdzona informacja? Moze by sie pokusić?

Chodzi o sklep z prawdziwego zdarzenia Lidl, Fresh itp.

Na sprzedaż??? Hmm??? Mam okazję jeszcze lepszy tekst. Może Pan/Pani ma okazję to zapraszam do zakupu czegoś takiego. Trzeba się zastanowić dlaczego jest na sprzedaż ??? Krzywy blaszak o takiej powierzchni, czekam w takim razie kto to kupi. A tak bez złośliwości to pytanie padło o to czy ktoś ma informację o sklepie w Dopiewcu z prawdziwego zdarzenia Lidl, Stokrotka lub choćby Fresh byłby miłej perspektywy...

Może

Do Struna: Ciężko powiedzieć czy warto inwestować w ten blaszak konstrukcja kiepska. Niby deweloper planuje jakiś pawilon to już lepiej chyba rozmawiać z Linea w sprawie nowego miejsca w pawilonie i wtedy myśleć co tam zrobić po sprawdzeniu inwestycji jakie mają być na tym terenie. Pytanie padło dlatego że co jakiś czas pojawiają się informacje o większych inwestycjach tylko brak potwierdzenia Lidl, biedronka...????

na środku pola ma być

Linea w swoim projekcie gdzieś na środku pola ma plan postawić centrum podobne do tego w dąbrówce, szkoda że powstanie dopiero gdy dojdzie tam z budynkami a to zapewne jeszcze kilka lat, choć pewnie to by przyciągało klientów domów.

Dino powstanie wg planów w

Dino powstanie wg planów w Dopuewcu na rzecz Leśnej Polanie jak developer pobuduje osiedle tj za ok 9 lat. Inaczej brak ekonomicznego sensu. Szybko zleci.