Forum Gminy Dopiewo jest wyłączone, dostęp jedynie w celach archiwalnych. Dziękujemy, że byliście z nami ponad 12 lat :)

Myjnia Dąbrówka

Kiedyś po dłuuugiej budowie koło Biedronki w Dąbrówce powstała ręczna myjnia. Po krótkiej i owocnej potrzebnej tam działalności zniknęła/zdemontowano. Czy ktoś ma wiedzę dlaczego tak ważny , kluczowy dla lokalnej społeczności przybytek zniknął i kto za to odpowiada oraz ile to kosztowało? W okolicy mieszka ok 18 tys mieszkańców/zliczając okol Dąbrówce miejscowości/ i te klika które się ostało na stacji Cell oraz w Skórzewie za Chatą i Palędziu to za mało..

Albo żeby ludzie się ogarnęli

Albo żeby ludzie się ogarnęli i nie myli auta 20 minut skoro wystarczy na to 8 minut...
W sobotę za chatą dwóch panów myło auta gąbkami... Jak podszedłem i zwróciłem uwagę że na myjni są spore znaki że jest to zakazane to powiedzieli że przecież oni wrzucili monety i czas leci... A kolejka na kilka aut.
Ludzie muszą zrozumieć że nie oszukują w ten sposób systemu tylko wkurzają innych czekających w kolejce. Ta są szybkie bezdotykowe myjnie a nie ogólnodostępne myjnie ręczne...

Endriu, powiedz mi jak Ty chcesz umyć auto nie dotykając go?

Endriu, powiedz mi jak Ty chcesz umyć auto nie dotykając go? Chyba, że tylko kurzu chcesz się z auta pozbyć, to ok. Ale w innej sytauacji to nie ma sensu.

Zawsze myję tak auto kwestia

Zawsze myję tak auto kwestia wprawy. Sama nazwa wszystko wyjaśnia więc nie wiem po co pytasz. Myjnia bezdotykowa - myjnia czyli mycie, bezdotykowa czyli bez dotykania :) Jest tam też na myjni spisany regulamin z niej korzystania który zabrania właśnie używania do mycia gąbek szmatek czy innych przedmiotów w które myjnia nie jest wyposażona.
Co do sensu to moim zdaniem bezsensowne i egoistyczne jest na takiej właśnie myjni używanie gąbek itp co znacznie wydłuża mycie i irytuje użytkowników czekających w kolejce którzy przyjeżdżają na nią żeby szybko załatwić sprawę.
Jak się chce umyć auto to niestety trzeba jechać na taką myjnię gdzie auto nam usługowo umyją bo na podwórku zabrania tego ustawodawca pod grzywną z tego co pamiętam 200 zł :)

Palędzie myjnia

Super myjnia jest w Palędzie koło Colasa

Rano lub wieczorem

Albo wcześnie rano wstać lub pożnym wieczorem pojechać I umyć. Nie ma kolejek

Nie nawykłem dostosowywać się

Nie nawykłem dostosowywać się do ludzi nie przystosowanych do życia w społeczeństwie. Załatwiam sprawy wtedy kiedy mi coś pasuje. Zwracam uwagę żeby zachować spokój i wewnętrzną równowagę.

ale co z myjnią? będzie tam

ale co z myjnią? będzie tam jakaś inna czy to był tylko epizod?

Myju myju

W okolicy nie było myjni z lepszym ciśnieniem wody.
True story

Myjnia

Myjnia była bardzo uciążliwa dla okolicznych mieszkańców i osób spacerujących wzdłuż ul komornickiej. Dobrze że ja zlikwidowali.

.

Myjnia zostala po prostu przeniesiona w miejsce w ktorym generuje duzo.wieksze zyski. Byc moze mieszkancy Dabrowki nie byli w stanie dostosowac sie do regulaminu I zasad korzystania z tego typu obiektu ;)

szkoda że ją zlikwidowali,

szkoda że ją zlikwidowali, bardzo potrzebna zaś na Cellu kolejki. Miastowym nie dogodzisz.