Forum Gminy Dopiewo jest wyłączone, dostęp jedynie w celach archiwalnych. Dziękujemy, że byliście z nami ponad 12 lat :)

Szkoła podstawowa w Dąbrówce

Witam
W najbliższym czasie przeprowadzam się z rodziną do Dąbrówki
Którą szkolę podstawową polecicie?
Kazimierza Nowaka czy Kawalerów Orderu Uśmiechu

Ja bym polecił szkołę

Ja bym polecił szkołę Kawalerów Orderu Uśmiechu, nowoczesna, przyjazna dzieciom z dobrze rozwiniętą infrastrukturą. Szkoła zapewnia duży wybór zajęć pozaszkolnych oraz przyjazne i bezpieczne miejsca do spędzania wolnego czasu w otoczeniu szkoły oraz na boisku szkolnym. Dzięki niezbyt licznym klasom dzieci mogą tutaj w poczuciu bezpieczeństwa czerpać wiedzę na wysokim poziomie, również dzięki wspaniałej kadrze nauczycielskiej. Ogromnym plusem jest możliwość wykupienia posiłków dla dzieci, które to w stosunku do niewielkiej ceny są wysokiej jakości. Szkoła wraz z kadrą nauczycielską oraz Pani Dyrektor zasługuje na jak największe uznanie rodziców oraz dzieci.

nie

boje się że na takiej wiosce może być niski poziom...moje dzieci wymagają...

To zależy

Jeżeli wolisz by Twoje dzieci uczyły się w szkole, która jest:
"nowoczesna, przyjazna dzieciom z dobrze rozwiniętą infrastrukturą. Szkoła zapewnia duży wybór zajęć pozaszkolnych oraz przyjazne i bezpieczne miejsca do spędzania wolnego czasu w otoczeniu szkoły oraz na boisku szkolnym. Dzięki niezbyt licznym klasom dzieci mogą tutaj w poczuciu bezpieczeństwa czerpać wiedzę na wysokim poziomie, również dzięki wspaniałej kadrze nauczycielskiej. Ogromnym plusem jest możliwość wykupienia posiłków dla dzieci, które to w stosunku do niewielkiej ceny są wysokiej jakości. Szkoła wraz z kadrą nauczycielską oraz Pani Dyrektor zasługuje na jak największe uznanie rodziców oraz dzieci."

ale chodzi do niej 1000 dzieci to jak najbardziej ją wybierz.

Jeżeli natomiast cenisz miejsca bardziej kameralne i jesteś w stanie "przełknąć" pewne niedogodności, to poślij dzieci na Malinową.

To jak porównanie zakupów w supermarkecie, z tymi u znajomej na bazarze. Każda szkoła ma swoje plusy i minusy.

Szkoła

A szkoła na Malinowej i szkoła im Kawalerów Oredru Uśmiechu to przypadkiem nie to samo?
Druga szkoła, kameralna i dobrym poziomem nauczani mieści sie przy ul. Parkowej

Szkoła

Polecam szkołę na malinowej. Jest nowoczesna i duża. Chodzi do niej aż 838 dzieci i z tego co wiem wszyscy zadowoleni. Jest w niej ścianka wspinaczkowa, tablice multimedialne, duża stołówka i wiele sal. W dodatku szkoła ma 2 skrzydła. Porównajcie to z parkową.

no i lekcje na dwie lub 3

no i lekcje na dwie lub 3 zmiany, fajne

Parkowa

Ta szkoła w parku ma klimat ale trochu trąca grzybem