Forum Gminy Dopiewo jest wyłączone, dostęp jedynie w celach archiwalnych. Dziękujemy, że byliście z nami ponad 12 lat :)

Kradzież paliwa - nagroda

Drodzy forumowicze,
od dłuższego czasu pobliskie stacje paliw są okradane. Nie muszę chyba pisać, że zgłoszenia na policje nie przynoszą efektu. Dlatego sprawy należy brać we własne ręce.
Poniżej linki do filmów - Ci panowie zrobili to nie po raz pierwszy, niestety nie da się na żadnej stacji czuwać 24h aby ich złapać. Dlatego jeśli ktoś ich kojarzy, podejrzewa itp. proszę o kontakt na mail

Dla osoby, która skutecznie nas naprowadzi na złodziei, przewidziana jest nagroda.

Ktoś pomoże?

https://www.youtube.com/watch?v=gwVr93dPeZQ
https://www.youtube.com/watch?v=PPAsRq_p8DU

nie wierzę

są numery rejestracyjne, gęba i nic nie można z tym zrobić ???? nie wierzę. Jak można być tak bezczelnym sk.....

Od tego jest policja

Nie rozumiem celu zalozenia tego watku. Wydawalo mi sie, ze takie sprawy zglasza sie na policje, przeciez rejestracja pojazdu jest widoczna. To my mamy szukac zlodziei paliw na stacjach? Zglaszac podejrzenia? Serio?

Kradzione lub podrabiane

Kradzione lub podrabiane tablice coś Tobie mówią?

Ludzie, ludzie!!!. Tablice

Ludzie, ludzie!!!. Tablice zapewne z kradzieży...

Kamery

Zainstalować kamery na dystrybutorach- obiektyw skierowany na facjaty tankujących i dowód będzie. Z tej odległości i jakości g.można ustalić.

Naklejki

Może i mają kradzione lub podrabiane tablice, ale są jeszcze naklejki na szyby. Często o nich zapominamy.

w sprawie

Dziękuję za komentarze.
Odniosę się do nich po krótce. Wszelkie sprawy związane z kradzieżą są zgłaszane na policje, gdyby policja była skuteczna to tego typu filmy nie trafiały by na forum. Tablice rejestracyjne są kradzione, ujawniamy je aby można było zwrócić na nie uwagę, często są wykorzystywane do kolejnych kradzieży na innych stacjach. Gdyby zainstalować kamery na dystrybutorach, szansa, że zostałyby zniszczone jest bardzo duża. Za wszelką pomoc dziękujemy.

tepaki

Paliwo kradna tepaki, ktorzy sa za glupi aby znalesc prace...cwaniaki ukradli tablice...ukradli paliwko i pod Zabka beda udawac mafie przed kolegami :D