Forum Gminy Dopiewo jest wyłączone, dostęp jedynie w celach archiwalnych. Dziękujemy, że byliście z nami ponad 12 lat :)

Uwagi do projektów ulic

Urząd Gminy Dopiewo zaprasza mieszkańców do składania uwag i sugestii dotyczących wstępnej wersji projektów budowy ulic w Skórzewie i Dąbrówce.

Zestawienie ulic do budowy:

 • Skórzewo - ul. Wiosenna, Jesienna, Letnia ,Wakacyjna
 • Skórzewo - ul. Radosna
 • Skórzewo - ul. Polna
 • Skórzewo - ul. Wspólna
 • Dąbrówka - ul. Piastowska, Jagiellońska, Palisadowa, Fortowa
 • Dąbrówka - ul. Berłowa

Uwagi prosimy składać w terminie do 18.08.2017 r. na adres

lub w wersji papierowej w biurze obsługi klienta w Urzędzie Gminy Dopiewo.

Po zebraniu uwag odbędzie się spotkanie konsultacyjne z biurem projektów. Termin i miejsce konsultacji społecznych zostanie ogłoszone na stronie internetowej Urzędu Gminy Dopiewo.

Informacja źródłowa: https://www.dopiewo.pl/aktualnosci/2017-08-02/czek...

Kolejne ulice

Urząd Gminy Dopiewo, zaprasza zainteresowanych mieszkańców gminy do składania uwag i sugestii dotyczących wstępnej wersji projektów budowy ulic w miejscowościach: Palędzie, Zakrzewo oraz Dopiewiec:
Zestawienie ulic do budowy:

 • Palędzie - ul. Pogodna
 • Palędzie - ul. Radosna
 • Palędzie - ul. Słoneczna
 • Zakrzewo - ul. Leśna
 • Dopiewiec - ul. Kolejowa, Środkowa

Uwagi prosimy składać w terminie do 01.09.2017 r. na adres

lub w wersji papierowej w biurze obsługi klienta w Urzędzie Gminy Dopiewo.

Po zebraniu uwag odbędzie się spotkanie konsultacyjne z biurem projektów. Termin i miejsce konsultacji społecznych zostanie ogłoszone na stronie internetowej Urzędu Gminy Dopiewo.

Dopiewo

A kiedy Dopiewo? ulica Szkolna.Ciągłe zasłanianie się,że to" droga powiatowa"jest skandalem.Setki tirów,ciążarówek,monstrualnych traktorów i maszyn rolniczych z oszalałymi kierowcami .Wśród tego badziewia bezbronni rowerzyści,dzieci i osoby starsze.Chodniki wąskie ,strach poruszać sie po nich.Ulica zaniedbana,brudna,zamiatana okazjonalnie raz w roku.Przejeżdża tędy pewnie większość "dopiewskich dygnitarzy",wszelkie służby.Z pędzącego samochodu niewiele widać.Gdzie WÓDZ ?

Budowa ul. Jesiennej

Czy ktoś coś wie więcej na temat planowanej budowy ulicy Jesiennej w Skórzewie? Konsultacje były rok temu i na stronach urzędu gminy nie znalazłem dalszych planów. W BIPie natknąłem się na planowane ogłoszenie przetargu na II kwartał 2018.
Dajcie znać jeżeli macie jakieś szczegóły.

przyłączam się do pytania

nic nie wiadomo, a roboty miały rozpocząć sie w drugim kwartale.

Budowa ul. Jesiennej

Przetarg ma zostać ogłoszony dopiero po wakacjach, tak więc prace ruszą nie wcześniej jak na koniec roku a jeśli ziści się czarny scenariusz i nadejdzie wczesna zima to pewnie poczekają do wiosny......

Budowa ulicy wspólnej skórzewo

Budowa ulic w skórzewie to slogan przed wyborczy . W 2017 roku powstał projekt do konsultacji , który trafił później do ministerstwa infrastruktury . Budżet gminy przewidywał budowę ulicy w trzecim kwartale 2018 roku . Pod naciskiem mieszkańców w 2019 Wójt poinformował iż ministerstwo nie wyraziło zgody na budowę , trzeba by wyłagodzić łuk drogi kosztem prywatnych działek i podpowiada aby mieszkańcy rozmawiali z właścicielami działek . Czyli jednym słowem utwardzonej drogi nie będzie . Budowa drogi w budżecie znalazła się 2019 ale cóż brodzić będziemy dalej w błocie .Nasuwa się jedno , jeżeli droga ma źle wyprofilowany łuk kto na to pozwolił i jak wcześniej zaprojektował ulice do konsultacji . Jednym słowem cyrk .

O jakiej ulicy mowa?

O jakiej ulicy mowa?

Wspólnej, jak w tytule...??

Wspólnej, jak w tytule...??

Fakt przepraszam :)

Fakt przepraszam :)

ulice w Skórzewie

Czy którakolwiek z w/w skórzewskich inwestycji została zrealizowana?

Tylko Radosna.

Tylko Radosna.

Ulice w skórzewie

Czyli na podanych siedem ulic zrobili tylko jedną , nie zła skuteczność. Czyli gminny budżet to bajka włodarzy gminnych , aby urobić głosujących , śmiechu warte , kabaret.

Nie wiem tylko czy to były

Nie wiem tylko czy to były inwestycje do zrealizowania w 2018 czy tylko projekty... Warto doczytać niż od razu krytykować.

ulice w Skórzewie

Sprawdziłem.
W Uchwale budżetowej na 2018r. zamieszczonej na stronie UG, widnieje Skórzewo – budowa ulic:
Botaniczna, Bratnia, Słoneczna, Wiśniowa, Czereśniowa, Wspólna, Jesienna, Letnia, Wakacyjna, Wiosenna.
Może były jakieś poprawki ale tego już nie widzę.

Nie wiem tylko ......

Panie Endriu sam Pan sobie zaprzeczasz , piszesz cyt. Nie wiem tylko czy to były inwestycje czy projekty po czym dodajesz że warto przeczytać .Jak widzę nie przeczytałeś ,bo w budżecie gminy na rok 2018 widnieje :
Budowa ulic Wiosenna , Jesienna , Letnia , Wakacyjna i projekt i budowa ul . Wspólna .
Warto czasem samemu sprawdzić zanim zwróci się komuś uwagę o brak wiedzy.

Zgodnie z moją wiedzą na

Zgodnie z moją wiedzą na temat logiki nie zaprzeczyłem sobie. Najpierw wypowiedziałem się na temat swojej niewiedzy a następnie dodałem swoje ogólno-światopoglądowe przemyślenie. Chyba że się mylę to przepraszam :)
Właśnie tak skonstruowałem swoją wypowiedź żeby była przemyślana a wydawała się na bezmyślną żeby uwagi do niej były bezpodstawne :)

Czy ktoś coś

Czy ktoś ma wiedzę czy w przedmiotowych ulicach coś się ruszyło .

Szkolna

Szkolna w Skórzewie także zasługuje na poprawe, zamiast pasów zieleni należało zrobić zatoczki..