Forum Gminy Dopiewo jest wyłączone, dostęp jedynie w celach archiwalnych. Dziękujemy, że byliście z nami ponad 12 lat :)

Budowa Komornickiej rusza latem

Jak informuje sekretarz gminy, budowa ulicy Komornickiej w Dąbrówce powinna rozpocząć się na przełomie lipca i sierpnia 2017 r. Wcześniej zostanie tam wykonana kanalizacja sanitarna.

Dokumentacja techniczna na budowę ul. Komornickiej w Dąbrówce została wykonana w 2016 r roku i posiada zaświadczenie o braku sprzeciwu do zgłoszenia zamiaru budowy wydane przez Starostę Poznańskiego w dniu 30.05.2016 r. Dokumentacja w wersji papierowej została przekazana do Nickel Development w dniu 16.06.2016 roku, w wersji elektronicznej w dniu 14.09.2016 roku, która na mocy porozumienia ma realizować to zadanie. Z informacji uzyskanej od przedstawiciela Nickel przewidywany termin rozpoczęcia inwestycji to przełom lipca/sierpnia br. Przed przystąpieniem do budowy ulicy zostanie wykonana kanalizacja sanitarna oraz odcinki sieci wodociągowej przez Zakład Usług Komunalnych.

źródło: pulsgminy.pl

Komornicka/Lipowa

ciekawe czy zabudują pozbrukiem te dziury przy zjeździe z asfaltu w stronę galerii handlowej gdzie jest Biedronka/u zbiegu z ul. Lipowa bo tam dziury w pisaku okropne

Docelowo będzie tam rondo.

Docelowo będzie tam rondo.
Dlatego Lipowa kończy się trochę wcześniej.
Z Komornicką zapewne będzie tak samo.

Fajnie, że powstają " nowe

Fajnie, że powstają " nowe drogi ", że poprawia się byt lokalnej społeczności.... ale mam pytanie czy na czas budowy tego planowanego ronda przewidywany jest jakiś objazd czy też będziemy się " kisić " w korkach bo jakiś projektant tego nie uwzględnił czy raczej myśli, że jak przełom lipca/sierpnia nikogo " tutaj" nie będzie ? że wszyscy wyjadą na urlopy ?