Forum Gminy Dopiewo jest wyłączone, dostęp jedynie w celach archiwalnych. Dziękujemy, że byliście z nami ponad 12 lat :)

Domy Gephouse w Palędziu

Co sądzicie o firmie Gephouse, która buduje domy w Paledziu i Dąbrówce. Właśnie chcę od nich kupić,ale jestem zaniepokojona komunikacja ze sprzedawcami,nie odpowiadają na e-maile,telefony... Czy są wiarygodni?

Mieszkamy w Palędziu,

Mieszkamy w Palędziu, kupiliśmy swój dom od firmy GepHouse jakieś 3 lata temu. Wszystkie formalności podczas zakupu zostały załatwione bardzo sprawnie. Niestety gorzej z obiecaną utwardzoną drogą zamiast której mamy jezioro. Być może ilość inwestycji przerosła tą rodzinną firmę.

zapraszam do Zakrzewa

A ja zapraszam do obejrzenia domu w zabudowie bliźniaczej ( z garażem) w Zakrzewie. Cena zbliżona do Gephuse . Z okien widok na las, cisza , kameralność. Dojazd drogą z kostki , a pod dom utwardzoną . Oferta prywatna :)
Zapraszam do kontaktu!
Ilona
tel.502022610

developer w Zakrzewie

fakt, w Zakrzewie na ul. Olszynowej jest oferta bliźniaków z ogródkami w cenie bodajże 299 tys za dom i zjazd z asfaltu, buduje to developer z Lubonia i sporo ludzi się osiedla na tym osiedlu ale przy tym jest kameralne, obecnie na oko ok 15 domów max

ciekawe czy ten deweloper to

ciekawe czy ten deweloper to taki "fachowiec" jak pan B z konarzewa. Jedyn slowem matacz i oszust.

Capi

Latem w zakrzewie capi mocznikiem od kurczaków jak na buk sie jedzie tak ze nie da rady wytrzymać !
Nie idzcie tą drogą ..

Zakrzewo

bzdura, capi to w Dąbrówce jak o 6 do 9 rano nie można wyjechać , sznur aut na 5 km i to samo od godz 16-17 , zapach spalin, dwutlenku węgla wydychanego przez zbyt liczna populacje na zbyt małym obszarze Dąbrówki/ wkrótce 7 tys mieszkańców i jedna droga wyjazdowa-wjazdowa/..Zakrzewo to park krajobrazowy w porównaniu z Dąbrówką - uzdrowisko niemalże .

w Zakrzewie to nie są

w Zakrzewie to nie są bliźniaki, tylko zabudowa wielorodzinna. Bliźniaki powinny mieć na styku osobne ściany, a nie cienką ściane działową. Co do nazwy 'Zielone Zakrzewo' to zapraszam na Olszynową zobaczyć, jak jest 'zielono'.

tutaj nie chodzi o ul.

tutaj nie chodzi o ul. Olszynową bo jeszcze są niewielkie domki wielorodzinne na początku Zakrzewa bodajże ul. Rzeczna od nr 6 do 16 oraz na Irlandzkiej, od firmy Arhaus , słowem duży wybór dla każdego..

dzisiaj znowu jakis przyglupi

dzisiaj znowu jakis przyglupi wsiok wysypal odchody kurze na pole przy drodze dopiewo-paledzie. takich to tylko ubic! proponuje takim ludziom wysypywac odchody u siebie przed domem a nie przy drodze ogolnodostepnej. wies wsia ale bez przesady.

bliźniak Zakrzewo

Nie jestem deweloperem i nie buduję na Olszynowej. Oferuję bliźniaka w Zakrzewie jako osoba prywatna a nie jako firma budująca kolejną Lineę.
I proponuję niektórym naprawdę zastanowić się na wyprowadzeniem do miasta. Dla przypomnienia: te "wsioki" były na tych terenach pierwsze i to ich pola od lat są przy drogach OGÓLNODOSTĘPNYCH. Na ich polach stoi teraz cała Linea i Nickiel. A może "rdzenni" mieszkańcy powinni się wyprowadzić ? Żeby nie smrodzić naturalnymi nawozami jaśnie Państwu ?

Ilona to,że wsioki były

Ilona to,że wsioki były pierwsze,to mam im pozwalac na zasmradzanie powietrza?! Na pewno nie wszystkie tego typu nawozy sa 100% naturalne. Nie moge wypowiedziec swojego zdania,bo taka jasnie pani zaraz mnie objedzie jadem i bedzie kazala wrocic do miasta?! I jesczcze jedno jasnie pani,nie jestem nowym przybytkiem ktore nasprowadzalo sie wraz ze spedem linei czy nickla.

To jest wieś , a rolnicy mogą

To jest wieś , a rolnicy mogą wysypywać na pola co im się podoba. Mi też czasem to przeszkadza, ale nie narzekam. Takie miejsce do życia wybrałam . Z jego wadami i zaletami. Czy myślisz, że w innych gminach jest inaczej?? Że tylko w Dopiewie rolnicy na złość wysypują na pola nawozy??? Radzę się przystosować i nie narzekać, nikt Ci tu siłą nie kazał się budować/kupować/mieszkać. Nie możemy wymagać od ludzi ,którzy tu mieszkają od lat, uprawiają pole , stosują różne nawozy, żeby teraz zmienili wszystko tylko dlatego ,że zaczęło to przeszkadzać nowym mieszkańcom. To my musimy się dostosować , nie Oni...

Z tym nawożeniem to tak

Z tym nawożeniem to tak trochę inaczej jest niż się większości wydaje.
Z reguły nawozy sztuczne nie pachną.
Pachną za to nawozy naturalne które rolnik ma obowiązek podkreślam obowiązek zakopać do 24 godzin po rozrzuceniu na polu. Tak samo zabrania się wyrzucać różnego rodzaju nawozy naturalne na zalane pola co teraz ma miejsce...
Podsumowując jak pachnie to dobrze bo nas nie trują sztucznie nawożoną żywnością a jak robią coś niezgodnie z przepisami to zgłaszać do odpowiednich służb i czekać na reakcje.
Miłego dnia :)

tylko Zakrzewo

ogólnie rzecz biorąc Zakrzewo jest super pod każdym względem i warto tutaj się rozglądać za działkami i domami w ofercie, ja osobiście polecam tutaj szukać domów a nie w dąbrówce która jest za bardzo zabudowana

Gephouse

Cześć.
Macie może jakieś nowe opinie nt dewelopera Gephouse, który buduje domy w Palędziu?
Pozdrawiam

gephouse paledzie lubczykowa

Problemem lokalizacji lubczykowa jest nieutwardzona droga, ktora po deszczu zamienia sie w bloto zoltego, glinianego koloru ktore oblepia wszystko - auto, buty. Masakra.