Forum Gminy Dopiewo jest wyłączone, dostęp jedynie w celach archiwalnych. Dziękujemy, że byliście z nami ponad 12 lat :)

Działki budowlane w Dąbrówce/Palędziu

Od jakiegoś czasu rozglądam się za działką budowlaną w okolicach Dąbrówki i Palędzia. Zauważyłam, że na sprzedaż są tylko te działki, które znajdują się blisko torów albo w II linii zabudowy ( ze służebnością w drodze) albo bliżej Dopiewca - tam gdzie buduje Linea, a ta okolica mnie nie interesuje. Czy jest jakaś realna szansa, że działki przy ulicy: Jeżynowej, Modrzewiowej, Leszczynowej, Malinowej, Oliwkowej?

działka

nie ma

.....

Jak Ci przeszkadza smród,hałas,jesteś nie cierpliwa dużo rzeczy Cię denerwuje to się nie przeprowadzaj tutaj bo to nie miejsce juz dla ludzi tylko pseudobiznesmenów którym nic nie pasuje.

do łeheh

jak widać jest miejsce dla każdego skoro nawet jakieś znalazło się dla takiego buraka jak łeheh :)

Swoją drogą ciekawa jestem czy takie buraki forumowe jak łeheh i jemu podobni trzymają się razem, w kupie /że tak powiem/ Może jest jakaś specjalna dzielnica dla nich w Dąbrówce ?

A może się porozsadzali niezależnie, każdy burakuje w swojej lokalizacji :)

pudło

Ja już jestem mieszkanką tej gminy, no ale pseudobiznesy idą tak dobrze, że czas budować willę, a że okolicę znam, to wybór oczywisty. :D :D :D

Podjedź do Pani sołtys ona

Podjedź do Pani sołtys ona poda Ci namiary na osoby które mają działki na sprzedaż. np Pan Wiciak ma przy malinowej 1500m2. W urzędzie gminy dostaniesz namiar na pana Borowczyka on ma też kilka lokalizacji.

Dziękuję

Dziękuję za ten trop, to niezły jest pomysł.

Posiadam działkę na sprzedaż w Dąbrowce

Posiadam działkę na sprzedaż przy ulicy Oleckiej w Dąbrówce (1085 m2) Proszę o kontakt 662096094

Dzięki

Widziałam ogłoszenie.. za blisko torów.

Zakrzewo

lepsze i ciekawsze cenowo są działki w Zakrzewie które sprzedaje m.in gmina Dopiewo, blisko lasu na ul. Irlandzkiej ale też bliżej centrum wsi

Klinowa

Została jedna działka panu Wiesiowi ale w ciągu miesiąca podniósł cenę tylko o 70tyś.to się nazywa interes szkoda tylko ,że tak trochę głośno bo pociąg za pociągiem!

Szukam dzialki budowlanej Dąbrówka, Palędzie

Moze ktos cos ma na sprzedaz ? Developerom dziekuje . Szukam od osoby prywatnej z gminy bez zadnych posrednikow itp itd .

Dąbrówka jest fatalnie

Dąbrówka jest fatalnie skomunikowana/ jedna nitka drogi i nieustanne korki plus przejazd kolejowy/ i drożyzna. lepiej celować w tańsze działki w Konarzewie, Dopiewie, Lisówkach