Forum Gminy Dopiewo jest wyłączone, dostęp jedynie w celach archiwalnych. Dziękujemy, że byliście z nami ponad 12 lat :)

Harmonogram wywozu śmieci w 2017

wtórne raz w miesiącu?

wtórne raz w miesiącu? mam nadzieję, że to pomyłka

brak słów na harmonogram

brak słów na harmonogram, jaja sobie robia, zresztą od kiedy wywozem zajmuje się hemar to jest mega burdel.

Harmonogram

To jest jakieś nieporozumienie z wywozem segregowanych śmieci raz w miesiącu... nieporozumieniem jest tez wywożenie śmieci zmieszanych tylko dwa razy w miesiącu w okresie letnim gdzie wszystko "kwitnie"... szkoda słow.

Wtórne tylko raz??

Wywóz surowców raz w miesiącu w Skórzewie to znacznie za żadko. Czy będą gdzieś w Skórzewie zoorganizowane punkty odbioru tych surowców (jakaś alternatywa)?

m2p

Coraz rzadsze wywożenie odpadów sortowanych ma na celu propagowanie ekologi i zwiększanie świadomości mieszkańców w dziedzinie ochrony środowiska.
Przcież oczywistym jest iż każdy chętniej sortuje gdy wie, że będzie musiał trzymać wory na widoku przed domem, lub potykac się o nie koło domu lub w garażu.
Gmina robi wszysko byśmy nie sortowali, ba może pozbywali się odpadów na własną rękę, tylko gdzie do lasu... Nie szkoda lasu, zawieźmy do Dopiewa przed Urząd, wszyscy jednocześnie!

A śmieciarze VIPy, chcą by śmietnik był wystawiony przed posesję, no może jeszcze będziemy im je wsypywać do śmieciarki?

Czysty brak konkurencji! Komuna!
Wolny rynku wróć!!!

harmonogram wywozu smieci

Śmieci są stanowczo za rzadko wywozone. Raz w miesiącu surowce wtórne to chyba żart? Gdzie mam trzymać te wory ? Za co ja płacę?

Worki

Czy zauważyliście Państwo, ze oni maja rownież jakiś problem z workami? Zdarza sie ze nie zostawiają tyle samo worków ile wzięli , u mnie to częste . Poza tym kto to ustala ze śmieci wywożą tylko trzy razy w miesiącu w tym raz segregowane? Ktoś to konsultował, zadał pytanie? Mamy jakiś wybór ?

Wszędzie jest problem z

Wszędzie jest problem z workami i ilością ich zostawianych. Po drugie-skoro jest już segregacja to powinni dawać worki do konkretnych śmieci a nie,że wywalą 4 worki,z czego jeden tylko jest do szkła a reszta do plastiku. I makulaturę oraz plastiki mam kłaść do worków przeznaczonych tylko do plastiku? Jaki to jest sens. Po co i za co płacę, skoro i tak to idzie to jednego wora?! Skoro płacę i segreguję to wymagam,aby do każdego rodzaju odpadów dawany był konkretny kolor worka. Mam nadzieję,że przetarg na wywóz wygra firma,która to ogarnie a nie jak do tej pory totalna samowola!

do urzędu!!

Ciekawe kto z piszących tu komentarze wysłał pismo do urzędu?? tu sobie można pobiadolić ale trzeba urząd zawalić pismami to może coś się ruszy... Puls gminy tam wysłać czy internetową tv gminną...

a ty ql co zrobiłeś w tej

a ty ql co zrobiłeś w tej sprawie?? Czy jesteś tylko internetowym szczekaczem?

Problem

Szanowni Państwo, proponuję przygotować jakieś wspólne pismo do urzędu. Obecny harmonogram w żaden sposób nie został przemyślany i przedyskutowany z mieszkańcami gminy. Za chwile śmieci będą składować przed domami co nie tylko wpłynie na walory estetyczne ale w okresach letnich wygeneruje duży problem.

wywóz choinek tylko do lutego?

ja zwykle ulegam żonie i rozbieram choinkę w maju. I co mam z nią zrobić ?

Śmieci (surowce wtórne)

Śmieci (surowce wtórne) zalegają od wczoraj przed posesjami. Niestety jeżeli są odbierane raz w miesiącu to firma zajmująca się wywozem nie jest logistycznie władna zrobić tego jednego dnia...

nie ma nowego ??

nie ma nowego ??

Wywóz śmieci 2017

Ostatni dzień lutego co z wywozem śmieci ??

Wywóz śmieci

Czy wiadomo kiedy będą odebrane śmieci w marcu?

Jest inny temat w Sprawach

Jest inny temat w Sprawach lokalnych i tam już wszystko wiadomo.

https://www.dopiewo.pl/aktualnosci/2017-02-28/nowy...

Skandal Wwóz śmieci

Witam
śmieci mieli zabrać 01.marca niestety nikomu nie wzięli z względu że nie wystawił pojemnika (dla mnie to jest ich zasrany obowiązek) pojemniki nie są za furtką są ogólnie dostępne
nie wiem czy czytaliście o tym że nie zabiorą worków które będą przy pojemnikach Skandal płacę zgodnie z ustawą z osobę a nie z ilość śmieci jeżeli się nie mieszczą kładę obok
Proponuję jeżeli nie zabiorą śmieci z względu na w/w zasady zbierzmy wszyscy śmieci do aut i wyrzućmy pod budynkiem gminy może ktoś zrozumie błąd bo podejrzewam że jak niewiadomo o co chodzi to chodzi o kase

Brak harmonogramu

Jest marzec a kolejnego harmonogramu nie ma. Żaden z podanych nr telefonów nie istnieje. Kiedy pojawi się dalszy plan odbioru odpadów?

Serio? Dwa posty wyżej jest

Serio? Dwa posty wyżej jest harmonogram...

Worki obok

Ale jak nie weźma tych worków ? Po prostu zostawia mimo, ze to bedą śmieci ? A co z sucha trawa która właśnie wygrabilam , mam ja wrzucić do pojemnika ktory już kipi od tygodnia ? Co to za podejście do usługobiorcy ? CZy musze zakupić kolejne pojemniki by panowie szlachta nie musieli chwycić worka - przeciez to jest podejście bezrozumne.Czy ktoś moze mi podpowiedzieć co oprócz pyskowania na tym forum i wydzwanianie do selektu mogę zrobić aby ktokolwiek wziął pod uwagę wszystkie pretensje ?

Miejsce życia i domy

Nie sa miejscem składowania śmieci