Forum Gminy Dopiewo jest wyłączone, dostęp jedynie w celach archiwalnych. Dziękujemy, że byliście z nami ponad 12 lat :)

Potrącenie dziewczynki na pasach w Palędziu

Witam.
W poniedzialek 28.11.16 ok. godziny 9:00 w Paledziu na przejsciu dla pieszych przy Chacie Polskiej potrącono dziewczynkę. Wszystkich, którzy cokolwiek widzieli BARDZO PROSZĘ o wszelkie informację. Z góry dziękuję.

Widziałam to zdarzenie.

Widziałam to zdarzenie. Prosze podac nr tel zadzwonię

509765951

509765951

Tragiczne przejście

Jechałem tą drogą wiele razy i stwierdzam że to przejście jest naprawdę niebezpieczne.
od strony dąbrówki znak zasłonięty przez choinki, które naprawdę trudno podciąć aby znak był bardziej widoczny.
Jadąc od strony dopiewa można zauważyć iż auta które jadą w stronę dąbrówki raczej przyśpieszają aby zdążyć przejechać przez przejazd kolejowy bo przecież po co czekać. Do tego słabo wymalowane pasy. Ta droga jest drogą powiatową a nie gminną, ale sądzę że to gmina i mieszkańcy powinni naciskać na poprawę bezpieczeństwa na tym przejściu. To nie pierwszy wypadek na tym przejściu. Wszystko pewnie poprawi się jak ktoś w końcu tam zginie.

Volkswagen

To niebieski nowy Golf. Rejestracja zaczyna się na PZ 7......

Mhm..

A może to BMW na PZ 7....

spowalniacze

zapewne jest to mieszkaniec gminy, mając te podstawowe dane nt marki samochodu, koloru , początku nr rej policja bez problemu ustali kierowcę, faktem jest ze przydalyby się tam spowalniacze ale to droga powiatowa i nie da rady niestety