Forum Gminy Dopiewo jest wyłączone, dostęp jedynie w celach archiwalnych. Dziękujemy, że byliście z nami ponad 12 lat :)

Internet i telewiza z Plusa

Witam,

Chciałabym skorzystać z oferty sieci PLUS na Intertet i TV, moglibyście podzielić się opiniami na temat LTE oraz telewizji z Cyfrowego Polsatu? Nie chciałabym podpisać umowy, a później przez dwa lata szukać zasięgu po osiedlu ;)

Telewizja super. Internet LTE

Telewizja super. Internet LTE zasięg bardzo dobry ale duży ping, więc jak potrzebujesz internetu również do gier to możesz mieć z tym problem

Internet masakra, wprowadzają

Internet masakra, wprowadzają limity na łączu. Na początku miałem 30 mega teraz spadło do max 4, nawet jak mieszczę się w pakiecie. Odradzam każdemu!

Polecam w Dopiewcu jest ok.

Internet LTE PLUS śmiga szybciutko aż miło-żadnych problemów szczerze polecam.

Ok

Ja korzystam. U mnie się sprawdza

plus

Generalnie odradzam. Internet względnie, ale przy oglądaniu filmu z neta często się wiesza. Tv ok, pod warunkiem ze nie pada, nie wieje. Zjawiska pogodowa nie sa mile widziane, wtedy tv brak?

Kiepskie transfery, marketingowe oszustwo

W okresie próby (pierwsze 14 dni z prawem zwrotu) transfery kształtowały się w granicach 25Mbps, na dzień dzisiejszy (trzeci miesiąc abonamentu, pakiet max) średni transfer (download) nie przekracza 6Mbps.
Szybszy transfer mam w telefonie z Orange (12-15Mbps).
Jest też problem ze stabilnością połączeń. Możesz zapomnieć o stabilnej pracy zdalnej po VPN na pulpitach zdalnych. Transfer zrywa średnio w ciągu 10 minut transfer zrywa 3-4 krotnie.
Polecam też analizę treści umowy...

Witaj

Witaj, tak jak wcześniej ktoś napisal, mały wiatr i polsat siada, deszcz to samo..

Dziala

Mam internet, telewizje i nie narzekam. Dziala bez problemowo w porownaniu do poprzednich dostawcow. Co prawda to prawda, jesli jest burza w okolicy telewizja moze miec problemy, ale to nie zalaeznie cyz polsat czy N+.

Wpierw trzeba napisać gdzie.

Wpierw trzeba napisać gdzie. Na osiedlu Leśna Polana w Dopiewcu LTE ledwo chodzi.

PLUS smart dom

Osobiście zerwałem umowę w okresie próbnym bo net miał być ten advance czy jakoś tak ale dowiedziałem się że jest za duże obciążenie nadajnika i tylko w nocy będzie szybki net. w dzień jak był to ze 3 Mb a telewizja przy większych wiatrach się ścinała.

Uważajcie jak podpisujecie umowę bo net na próbę jest na 14 dni bez konsekwencji przy zerwaniu umowy a cyfrowy Polsat ma tylko 7 dni na próbę.

lokalizacja

Chodzi o zasięg w Dąbrówce

LTE nie działa

wita, czy macie problemy z Plusem w dąbrówce/palędziu - prędkość ok 1Mb

co to za operator

Mam zamiar zmienić operatora, niedaleko mnie stoi wieża betonowa ta przy przejeździe kolejowym w Palędziu - który to operator? Może w końcu zasięg poprawi mi się. Z tego co wiem wszyscy operatorzy nadają z wieży przy wjeździe do Dąbrówki. Do mnie do Palędzia niestety już nic nie dolatuje... same opary.
Kiedyś widziałem ogłoszenie przy Biedronce że ma powstać wieża Plusa w Palędziu ale jakoś jej nie widać. Czyżby zrezygnowali ?

bo to jest wieża Plusa

najprawdopodobnie jest to ta wieża

Wieża

Ta wieża należy do infrastruktury PKP