Forum Gminy Dopiewo jest wyłączone, dostęp jedynie w celach archiwalnych. Dziękujemy, że byliście z nami ponad 12 lat :)

Żółte kartki w Gminie Dopiewo

Od pewnego czasu Straż Gminna w Dopiewie stosuje system ostrzegawczy dla kierowców łamiących przepisy, na przykład w przypadku niewłaściwego zaparkowania pojazdu.

W takim przypadku za szybą samochodu można czekać na nas żółta karta.

Poniżej materiał telewizji TTVI Dopiewo.

Apel do SG

Nieważne w jaki sposób: ostrzeżeniami, żółtymi kartkami, pouczeniami, mandatami, wzywaniem lawet, strzałami w powietrze, w opony albo do opornych - może wreszcie uda się zakończyć reorganizację systemu ruchu i parkowania w Skórzewie w okolicy skrzyżowania ulic Batorowskiej i Poznańskiej. Pomimo kosztownego, przeprowadzonego za publiczne środki remontu, cyklicznie w soboty i niedziele w czasie odprawianych w kościele mszy ta okolica jest zastawiona parkującymi jak popadnie samochodami. Zablokowane chodniki i pasy drogowe (mimo namalowanych ciągłych linii) utrudniają poruszanie się pieszych i pojazdów, wymuszając zachowania niezgodne z przepisami i zagrażające bezpieczeństwu. Wydaje się, że z przeciwdziałaniem zagrożeniu nie powinno się czekać na uzasadniający je impuls w postaci pierwszego tragicznego wypadku.

Wskazówka do uzyskania kilku mandatów do budżetu !

Ja bardzo bym chciał aby zamiast głupotami straż z jej naczelnym szeryfem kowalczykiem / może ruszy doopę z za biurka ?? / zaczęła zajmować się jeżdżącymi po lasach samochodami / od Dopiewca do Zakrzewa / oraz właścicielami, którzy luzem puszczają swoje psy po lesie !!!! Skoro klika osób może to dlaczego banda debili puszczających psy luzem jest bezkarna ???