Forum Gminy Dopiewo jest wyłączone, dostęp jedynie w celach archiwalnych. Dziękujemy, że byliście z nami ponad 12 lat :)

Trawnik to nie miejsce parkingowe

Właściciele aut wyszukując miejsca na parkowanie posuwają się już nie tylko do stawiania ich na mini trawnikach . Na ulicy Cisowej usunięto kamień, drewniane kołki ,które miały zapobiec parkowaniu . Samochody stawiamy już przed bramami , nie swoimi, uniemożliwiając lub utrudniając wyjazd właścicielom. Mamy garaże. Są przeznaczone dla aut, a nie trzymania w nich rodzinnych skarbów. Kierowcy pomyślcie , macie dzieci ,uczycie je braku szacunku dla przyrody i sąsiadów.

Trawniki

Witam !
Rzeczywiscie jest jeden burak co parkuje na trawniku i notorycznie wyciąga kołki na cisowej

Nie wiem czy nie jest to droga ppoż i czy tym czynem nie łamie przepisów - zamierzam zgłosić ten fakt do organu właściwego

prawda

pracuję na drugą zmianę, codziennie muszę szukać ludzi, którzy zastawili mi bramę ("o tej godzinie? myślałem, że nikogo nie ma!") - zwykle klienci sąsiedniej firmy, która zamiast parkingu ma kąpiel błotną. Tabliczka "brama wjazdowa" oczywiście nikogo nie odstrasza.

Straż miejska i odholowanie..

Straż miejska i odholowanie...

Jak dzieci..

Wreszcie ktoś poruszył wątek złego parkowania,cieszy mnie to bo już myślałem,że ze mną coś nie tak i się czepiam. Rzeczywiście na Cisowej nie brakuje buraków co muszą postawić swoje auto tak żeby każdy je widział- nieważne, że utrudni innym życie...nieraz mi się wydaję ,że im lepszy ( droższy ) samochód tym mniejszy mózg ( przepraszam niektórych). Muszę jeszcze napomknąć,że dziwi mnie brak umiejętności parkowania przez niektórych mieszkańców w " liniach" - przecież to jest takie proste. Jak już tak leję wodę,to może podsunę niektórym pomysł żeby może parkowali w swoich garażach lub miejscach parkingowych wykupionych. Mieszkań przybywa a miejsc dla naszych autek niekoniecznie,więc nie róbmy sobie i innym pod górkę,pokażmy naszą kulturę.. Pozdrawiam.