Forum Gminy Dopiewo jest wyłączone, dostęp jedynie w celach archiwalnych. Dziękujemy, że byliście z nami ponad 12 lat :)

Ktoś pomalował przystanki w Skórzewie

Od pewnego czasu mieszkańcy Skórzewa mają wątpliwą przyjemność oczekiwania na komunikację publiczną na przystankach, które ktoś pomalował sprayem. Temat został także podjęty przez lokalną telewizję internetową, która właśnie rozpoczęła działalność w gminie Dopiewo.

Więcej materiałów wideo z gminy Dopiewo: zobacz w Youtube.

...

I gdzie są teraz wszyscy szanowni państwo zachwalający spokojne i czyste Skórzewo, w kontraście do "debilówki"?

A co ma piernik do wiatraka?

A co ma piernik do wiatraka? Rozwiń proszę Twój ciąg przyczynowo skutkowy...

Telewizja w Dopiewie - kto za to płaci?

Redaktorem Naczelnym jest Marcin Ługawiak. Materiały opracowują Łukasz Kasprowicz i Natalia Walenciak. Montażem zajmuje się Szymon Majewski. Lektorem jest dziennikarz Radia Merkury Grzegorz Ługawiak. Czyli trochę osób się w to angażuje więc ciekawe kto za to płaci. Na pewno nie ma szans na utrzymanie się z reklam. Zastanawiam się więc czy czasem nie dokłada się do tego gmina tak jak kiedyś Dobrowolska płaciła 1000 zł za film w TV Leszno.

Telewizja niezależna

Szanowni Państwo,

skład zespołu redakcyjnego w Dopiewie, jest inny. Poza Dopiewem posiadamy również ośrodki naszej Telewizji w Mosinie, Tarnowie Podgórnym i Puszczykowie. Bardzo cieszymy się,ze zostaliśmy zauważeni :)
Jesteśmy całkowicie niezależni od kogokolwiek i zapraszamy do współpracy. Szczególnie lubimy interwencje po zgłoszeniu przez mieszkańców.

Pozdrawiamy,

Zespół Redakcji TTVI Dopiewo

tv Dopiewo

Ja tam się nie znam, ale wydaje mi się, że nie ma możliwości, aby gmina opłacała prywatne inicjatywy- jakiekolwiek, w tym tv. gmina może oczywiście wykupić ogłoszenie lub reklamę, w każdym medium lub zlecić odpłatną publikację lub emisję konkretnego materiału. czy nowa inicjatywa medialna utrzyma się z reklam? czas pokaże.

Sprayowy idiota

Dorwać i wymalować gnojka od stóp do głowy :) Więcej przystanku nie pomaluje - skuteczne z Poznania :)