Forum Gminy Dopiewo jest wyłączone, dostęp jedynie w celach archiwalnych. Dziękujemy, że byliście z nami ponad 12 lat :)

Dąbrówka - Kradzież katalizatora ul. Dworska

Witam
dzisiejszej nocy tj z 22 na 23 czerwca wycieli w moim aucie Seat katalizator. Czy komuś już się u nas coś takiego przydarzyło?
ręce mi opadają koszt nowego 2500.
Rana samochód pracował jak z dziurawym tłumikiem!

No tak dziś czwartek

No tak dziś czwartek czyli giełda w przeźmierowie. Złodzieje zrobili sobie z Dąbrówki market z częściami. Już dawno na głównych wlotach i wylotach z Dąbrówki powinny być kamery bo inaczej to giełdowe grupy przestępcze czują się bezkarne.

dobra zmiana :)

kiedyś jeszcze w innym mieście odkręcili mi lampy w nocy, ostatnio widziałem jak gościowi zdjęli komplet kół pod samochód podkładając kostkę z jego własnego podjazdu... ale katalizator wyciąć ??

Nie znam się za bardzo ale chyba to nie była cicha robota i pewnie nikt znów nic nie słyszal.

Widzę że w Dąbrówce jest to

Widzę że w Dąbrówce jest to co było w Skórzewie 15 lat temu...
Nie było tygodnia żeby jakieś auto nie stało na cegłach.
Ciekawi mnie zupełny, podkreślam zupełny brak jakichkolwiek patroli policji w miejscowościach gminy Dopiewo.
Moim zdaniem patrol powinien być cały czas w ruchu i chociaż pojawiać się żeby było widać że policja czuwa nad naszym bezpieczeństwem...
A tu zupełna samowolka na ulicach gminnych miejscowości, ludzie na 40stkach lecą 70 km/h na skuterach bez kasków i inne tego typu wybryki zauważam...

złodzieje

Ostatnio też przelecieli się po Dąbrówce i pobrali dekle do felg. W tym moje. Dzisiaj znalazłem je na giełdzie. Oczywiście nie kupiłem od złodzieja. Ale faktycznie od wielu lat Poznań i okolica to zaplecze dla giełdy. Naprawdę dziwne, że nie ma sposobu na to. A może nikomu w tym policji i lokalnym władzom nie zależy na tym żeby to zmienić ? Faktem jest ręce opadają.

mur

Ja juz dawno steiwrdzilem ze ta wasza Dabrowka powinna byc odgrodzona murem o wysokosci co najmniej 5 metrow, rozstawiona warta przynajmniej co 1 metr ,no i oczywiscie kamery ale tak co 50 cm. zeby nawet mrowka nie przeszla bo dopiero byl by halas a no i fosa z aligatorami do okola gleboka na ,no 20 metrow. Ha ha ha " Wy wszyscy jestescie po...."

No... Przed takimi jak pan to

No... Przed takimi jak pan to taka ochrona wręcz wskazana :-)))

Jo

Tys prowda hej ! piknie pedziane hej ! ino wartkoo sypko hej ! :)

Raczej takimi jak ty

Raczej takimi jak Pani myslicie ze co ze jak Dabrowka to nic sie nie bedzie dzialo wiecznie macie jakies problemy nic wam nie pasuje i wiecznie zle i nie wiadomo co jeszcze