Forum Gminy Dopiewo jest wyłączone, dostęp jedynie w celach archiwalnych. Dziękujemy, że byliście z nami ponad 12 lat :)

Żłobek w Dąbrowie

Drodzy rodzice proszę o opinie na temat żłobka w Dąbrowie, chce tam posłać swoją pociechę:) Będę wdzięczna za każdą informację.

Żłobek

Witam.
Jestem mamą przedszkolaka w Dąbrowie i z tego samego oddziału jest również żłobek więc moge powiedzieć że "ciocie-opiekunki" są rewelacyjne. Stwierdzam z czystym sumieniem że tylko dzięki nim moje dziecko się przystosowało do przedszkola-ciągle uśmiechnięte, przytulą i zawsze chętne do rozmowy-zdecydowanie POLECAM. Atmosfera naprawdę bardzo sympatyczna.

Polecam

Jrsli chodzi o Arcy-Malce to moj synek tam chodzi. Rano leci do cioć zapominając w ogole o rozstaniu z tatą a popoludniu nie chce wyjsc. To chyba o czymś świadczy ;)

Żłobek

Jeśli chodzi o żłobek, to mój syn chodzi już tam 1,5 roku. Na początku byłam bardzo zadowolona, ale z czasem mam wrażenie że Pani dyrektor w ogóle nie patrzy na to co się tam dzieje. Panie chyba chcą się dzieci pozbywać ze żłobka, bo wymyślają synowi choroby. Zawsze dzwonią do godziny 10, że np. ma rozwolnienie, oczywiście odbieram dziecko i przez cały dzień więcej kupy nie robi. Albo dzwonią z gorączką 37,5, żeby odebrać, przyjeżdżamy do domu, mierzę mu gorączkę a dziecko 36,6 (dziecko bez kaszlu i kataru, objawów chorobowych). Panie tłumaczą się tym, że jak nie są pewne czy dziecko chore, to mierzą na czole, potem na skroni i na ciele, jak pokaże że ma powyżej 36,6 to dzwonią po rodzica. Jak zwróciłam uwagę na to Pani dyrektor to nic nie odpowiedziała, a cenę za żłobek i jedzenie ciągle podnoszą. Dziecko nie raz sadzane do fotelika do karmienia w ciągu dnia, nie wiem na jak długo i nie wiem dlaczego? Bo Panią chyba nie chce się tymi maluszkami zajmować. Dzieci mało wychodzą na dwór. To tyle z moich obserwacji, kolejnego dziecka tam nie wyślę.