Forum Gminy Dopiewo jest wyłączone, dostęp jedynie w celach archiwalnych. Dziękujemy, że byliście z nami ponad 12 lat :)

500+

Witam czy ktoś może wie kiedy w naszej gminie będę wypłacane pieniądze 500+. Z tego co wiem to w sąsiednich gminach pieniądze już zostały wypłacone a u nas nic. Czyżby gmina operowała naszymi pieniędzmi?

Moi znajomi z Poznania

Moi znajomi z Poznania i Biskupic już pieniądze otrzymali.

Do końca maja

W decyzji którą wysyłał OPS jest napisane, że przelew będzie do końca maja (łącznie za kwiecień i maj).

Jest!

Dziś po dwunastej weszło 500 zł za kwiecień!

Nadal nie ma

wczoraj byłam w OPS z uwagi na fakt, że sąsiedzi z Dopiewa otrzymali już decyzję choć składali wnioski później niż ja (składałam 1 kwietnia). Zaskoczyła mnie informacja od pani urzędniczki, że nie wszystkie wnioski przesyłane emailem mogły dotrzeć do gminy ;-(. Po sprawdzeniu otrzymałam info, ze właśnie dzisiaj mój wniosek będzie rozpatrywany i decyzję powinnam otrzymać do końca przyszłego tygodnia. Czy to w takim razie oznacza, że gdybym nie przyszła do OPS - to mój wniosek leżałby dalej nierozpatrzony? Oczywiście pytanie retoryczne...

500+ w Pulsie Gminy

Na dzień 10 maja wpłynęło do OPS 2.176 wniosków, z czego 1093 elektronicznie. Wydano już 910 decyzji o wypłacie świadczenia. Do 20 maja zostaną wypłacone pieniądze osobom, które złożyły wnioski w kwietniu i zostały pozytywnie zweryfikowane. Co miesiąc wypłaty będą realizowane około 20 dnia miesiąca.

Pierwsze wypłaty zrealizowano w poniedziałek 9 maja. Na wypłatę świadczeń przeznaczono już 570 tys. zł. Największe świadczenie w naszej gminie otrzymała rodzina z piątką dzieci (pieniądze na 4 dzieci).

Łącznie złożono 200 wniosków błędnych. Wlicza się w to także wnioski składane podwójnie, potrójnie a nawet poczwórnie. Błędne wnioski złożono wyłącznie elektronicznie, najczęściej przez systemy bankowe.

Cały artykuł na stronie Pulsu Gminy http://www.dopiewo.pulsgminy.pl/gd/34

do 1 lipca

Nie ma sie co martwic, wnioski mozna składac do 1 lipca i wtedy wyplata bedzie realizowana wstecz- jest tego plus- kwota bedzie wtedy wieksza jednorazowo ;-)

500+ za maj

Czy ktoś z forumowiczów już dostał pieniądze za maj? Nie bardzo rozumiem dlaczego UG tak zwleka z wypłatami. Czy ktoś zna przyczynę?

jakis czas temu

czytałem w prasie wypowiedz jakiegos prezydenta miasta że on jako miasto ma spoznione srodki - bo Pis troche tego nie przemyslał
poza tym nie da sie obsłuzyc wszystkih na raz chyba co?