Forum Gminy Dopiewo jest wyłączone, dostęp jedynie w celach archiwalnych. Dziękujemy, że byliście z nami ponad 12 lat :)

Zużycie wody jak na pustyni ?

Właśnie przeczytałem relację z sesji XIII Rady Gminy i pośród kolejnych podwyżek podatków odczytałem oto taką informacje odnośnie wody:

"Radni zatwierdzili ceny i stawki opłat za zbiorowe zaopatrzenie w wodę dla AQUANET Spółka Akcyjna w Poznaniu w zakresie sprzedaży wody i odbioru ścieków dla części odbiorców w Skórzewie. Cena wody wzrasta o 16 groszy, a ścieków o 20 gr., abonament za wodę wzrośnie o 61 groszy, a za ścieki o 99 groszy. Łącznie dla 4 osobowej rodziny - zakładając zużycie 3 m3 wody miesięcznie wzrost wyniesie 5,92 zł miesięcznie.

Mam do Was drodzy forumowicze pytanie zwłaszcza do tych którzy mają 4 osobową rodzinę (np. z 2 dzieci) i zużywa miesięcznie 3 m3 wody- jak to zrobić ? Ja nie jestem wstanie zejść do tego poziomu nawet jakbyśmy się przestali myć , mamy zużycie ok. 9-10 m3 /msc przy normalnym użyciu wody bez szaleństwa zaznaczam. :~ :-~ :puzzled: Link do archiwum: http://www.mojedopiewo.pl/forum/rada-gminy-dopiewo...

Uwaga. Dodaję magiczne słowo

Uwaga. Dodaję magiczne dwa słowa po których wszystko już będzie jasne...:)

"zakładając zużycie 3 m3 na osobę wody miesięcznie"