Forum Gminy Dopiewo jest wyłączone, dostęp jedynie w celach archiwalnych. Dziękujemy, że byliście z nami ponad 12 lat :)

Impotenci na quadach

Dziś od rana, korzystając z dnia wolnego z okazji Święta Niepodległości pojawiły się w naszym lesie quady i motocykle crossowe. Panowie zapewne chcą zrekompensować sobie braki w możliwościach seksualnych zakupując maszyny które słychać na kilkaset metrów i porozjeżdżać nam las.

Panowie! Współczuję Wam, choć trudno mi wyobrazić sobie tak wielką niemoc, żeby trzeba było sobie kupować takie potwory. Zróbcie sobie jakąś inną grupę wsparcia i zostawcie nam las w spokoju! Link do archiwum: http://www.mojedopiewo.pl/forum/dabrowka/impotenci...

dziwne wnioski

Co ma jazda na quadzie do możliwości seksualnych ??? tego nie rozumiem
Może żony/dziewczyny tych panów mają właśnie okres:) i stąd panowie zajęli się sobą , a raczej swoim hobby. Też nie lubię tych hałaśliwych maszyn, ale wyjeżdżanie zaraz z takimi wnioskami to trochę za dużo.

?

Też mnie wkurzają te głośne maszyny w lesie, ale żeby ubliżać komuś od impotentów bo mają quady to już gruba przesada kolego. Proponuję skasować ten mało fortunny wpis i się nie ośmieszać. Ale problem jest znany i zasługuje na potępienie. Las to oaza przyrody i ciszy.

WTF?

Co ma piernik do wiatraka? Kolego darkone rozumiem, że chciałeś zwrócić uwagę na problem ale zamiast o quadach to wywołujesz złe emocje związane z czyjąś mocą/niemocą seksualną. Słabo.

!

Tłumaczenie idiotom, że przeszkadza nam i zwierzętom jeżdżenie tym sprzętem po lesie nie skutkuje. Skoro normalne argumenty nie działają, należy dać taki argument który rzeczywiście odniesie skutek. Zamiast na nich krzyczeć należy współczuć, odnosząc się do tego, co zaboli każdego faceta. Jeżeli przy każdej przejażdżce ktoś w lesie da im do zrozumienia że rozwalanie lasu jest odbierane jako rekompensowanie problemów zdrowotnych to może w końcu wyniosą się na tereny przeznaczone do zabawy quadami. ZABOLAŁO? - właśnie o to chodziło!

Słabo

ZABOLAŁO? - właśnie o to chodziło!

Myślisz, że dzięki temu przestaną rozjeżdzać las? Szczerze wątpię. W sumie ostatnio w "central parku" zrobił się faktycznie tłum spacerowiczów, biegaczy, kijkowców, dziecioków, do tego quady, motory że nawet rowerem strach jechać bo na każdym zakręcie ryzyko że kogoś się rozjedzie.

Może i ja sobie "przedłużę" i kupię quada - widzę, że w Dąbrówce na Głogowej jest do kupienia taki jeden :)

http://otomoto.pl/oferta/yamaha-grizzly-quad-do-ne...

Zabolało?

Ich raczej nie. Bo co miało zaboleć? Mnie też nie zabolało, bo nie jeżdżę motorami ani quadami. Myślisz, że to porównanie, aluzja do ich życia seksualnego coś zmieni ?? Może jak słyszysz jak szaleją po lesie, to może zadzwonić na policję? nie wiem jak to prawnie jest, czy można? ale na pewno podpadają ściąganiem niebezpieczeństwa na inne osoby korzystające z lasu.

Śmieci w lesie!!!

Nie wiem co ma wspólnego impotencja z quadem czy motorem.
Lubie pojeździć motorem po lesie, po polach itp. i nie mam jakiś problemów z impotencją.
W lesie palędzko-zakrzewskim są 2 drogi - jedna z Zakrzewa od siłowni w stronę Dopiewca, druga to przedłużenie ulicy Gajowej w Zakrzewie.
Są to drogi po których można jeździć motorem, autem itp.
Problemem lasu są za to mieszkańcy Dąbrówki.
7-10 lat temu w lesie był całkowity spokój i porządek. Teraz wystarczy przejść się na spacer i można zobaczyć leżące butelki, papierki, folie, kubeczki plastikowe, worki, niedopałki itp. Tego wszystkiego nie było. To wszystko pojawiło się z mieszkańcami, którzy spacerują, jeżdżą rowerami itp.
Do tego rozdeptane ścieżki i wystraszone zwierzęta.
Kiedyś jeden lineowiec powiedział mi: "W sobotę byliśmy sprzątać śmieci w lesie - społecznie"
odpowiedziałem mu: Super - sprzątałeś po swoich sąsiadach!!
Wiec kto rozwala las??
Może lepiej zamiast do lasu niech mieszkańcy pójdą do biedronki czy stokrotki na spacer a las zostawcie nam w spokoju.

Masz rację, te dwie drogi

Masz rację, te dwie drogi prowadzą przez lat i wolno po nich jeździć samochodem, niestety.
Co do śmieci to się z Tobą nie mogę zgodzić. Zdarzają się i teraz, ale 10-15 lat temu mieszkańcy okolicznych wsi traktowali las jak wysypisko śmieci. Doskonale pamiętam stojące w lesie tapczany, opony, całe stosy pozostałości gruzu po remoncie itp. bajzel. To jednak się ucywilizowało.
Wiosną zauważyłam natomiast w lesie, przy nowym osiedlu w Dopiewcu, powrzucane do lasu choinki, wstyd. Dopiero tam zamieszkali, a już zaczęli niszczyć las.

Z tego co się orientuję to

Z tego co się orientuję to jazda po lesie jest nielegalna i takie sprawy zgłaszać na policję a nie wylewać żale na forum. A jeżeli ktoś jeździ po drogach które prowadzą przez las to jest tylko kwestia tego jak szybko ale to się odnosi także do kierowców samochodów. Poziom hałasu emitowanego przez quady czy motory to też sprawa do policji i proponuję takie przypadki od razu zgłaszać.

filmik

Właśnie tak myślę o idiotach na quadach w lesie:

https://www.youtube.com/watch?v=Chng8iZgAbA