Forum Gminy Dopiewo jest wyłączone, dostęp jedynie w celach archiwalnych. Dziękujemy, że byliście z nami ponad 12 lat :)

Ostrzeżenie z gminy Tarnowo Podgórne

Udostępniam część treści komunikatu rady rodziców SP w sąsiedniej gminie. Temat dotyczy bezpieczeństwa dzieci. Z uwagi na bliskość zdarzenia wklejam na forum:

"Proszę przekazać komunikat do Rad Oddziałowych, o tym by podwoić czujność w drodze do i ze szkoły, gdyż przekazano mi informację o krążącym po okolicy białym citroenie, który zatrzymał dziewczynkę i chciał ją podwieźć do domu (ta sytuacja nie miała miejsca w Lusówku)." Link do archiwum: http://www.mojedopiewo.pl/forum/sprawy-lokalne/ost...

Zanim - na skutek podwojenia

Zanim - na skutek podwojenia czujności - zaczniemy w obywatelskim uniesieniu dokonywać zatrzymań kierowców białych cytryn w gminach Tarnowo i okolicznych, proponuję przypomnieć sobie historię czarnych wołg, które porywały dzieci w latach 80-tych.
Czuwaj.

biały Citroen

zgadzam się z przedmówcą... ja na przykład mam białego Citroena ale jeździ nim żona... chyba, że to była kobieta...

Ostatnio widziałem dziecko...

Ostatnio widziałem dziecko które samotnie w deszczu szło do szkoły. Pomyślałem, że podwiozę. Jak to dobrze że tego nie zrobiłem. Byłaby kolejna czarna wołga na dzielni...