Forum Gminy Dopiewo jest wyłączone, dostęp jedynie w celach archiwalnych. Dziękujemy, że byliście z nami ponad 12 lat :)

Plac zabaw Malinowa

super To ja przy okazji

super ;-)

To ja przy okazji proszę o naprawienie/konserwacje orbitreka...

pozdrawiam

pogramy

Panie Radny moze partyjka na świeżym powietrzu, poruszymy klka spraw waznych dla mieszkańców Skórzewa.
Dziekujemy za stoły

dla franka.zyd co prawda nie

dla franka.zyd
co prawda nie grałem z 10 lat ale wieczorem jestem do dyspozycji tel 609-046713.

W dniu dzisiejszym rozpoczęto montaż kolejnych dwóch urządzeń dla dzieci starszych o rozmiarach ok 9mx5m każda, koniec zaplanowano na poniedziałek

pzdr
dr Piotr Dziembowski

Dodatkowe urządzenia

Witam serdecznie
Pragnę poinformować, że na placu zabaw przy ulicy Malinowej zostały oddane do użytkowania kolejne dwa urządzenia dla dzieci

Piotr Dziembowski

1,5 h przy Malinowej

"Plac nie wygląda fajnie, ale jest fajny" - recenzja dziecka po dzisiejszej inauguracyjnej zabawie. :)

"Proszę pomyśleć także o opiekunach, zwłaszcza tych starszych" - recenzja taty po opieraniu się o stoły do ping ponga. ;)

Opierający się tata

"Proszę pomyśleć także o opiekunach, zwłaszcza tych starszych" - recenzja taty po opieraniu się o stoły

Kris trzeba było zaprosić opierającego się tatę do zagrania w pingla bo do tego są te stoły, opiekunowie mieliby wówczas zagospodarowany czas i trochę ruchu. Do wspólnego marudzenia można spokojnie zastosować inne przedmioty, np. można podeprzeć się o płot albo jakiś mur ;)

...

Do wspólnego marudzenia można spokojnie zastosować inne przedmioty, np. można podeprzeć się o płot albo jakiś mur.

Zaraz marudzenie. Prośba. Są ludzi w wieku podeszłym, są niepełnosprawni. Mogą mieć problem z grą w pingla przez kilkadziesiąt minut ;)

Propozycja?

Prośba. Są ludzi w wieku podeszłym, są niepełnosprawni.

Co zatem proponujesz dla tych osób?

Zaraz marudzenie

Pewnie, że marudzenie. Nie od razu Kraków zbudowano, a jak pisze radny pojawiają się sukcesywnie kolejne elementy w ramach tej przestrzeni. Jak dla mnie jest o tyle pozytywne, że widać konkretne i namacalne efekty bez zbędnego nawijania makaronu na uszy.

...

Ławki.

Ławki

No i prawidłowo, kris teraz pisze maila do

z prośbą o ławki. Może się uda.

mail

Nie ma problemu, choć forum wypełnia już funkcję komunikacyjną.

Brawo

Nie ma problemu

Cieszę się, że udało się od marudzenia pójść nieco dalej, czyli poprzez propozycję ławek do wysłania maila do radnego z tą propozycją. Na przyszłość najlepiej zrobić tak o razu, to taka moja kolejna rada :D PS. Niektórzy radni nadal nie bardzo są oswojeni z techniką więc lepiej do nich po prostu zadzwonić. To również działa.

?

Na przysłość najlepiej zrobić tak o razu, to taka moja kolejna rada.

Jesteś pewien, że radni częściej zaglądają do skrzynek mailowych niż na to forum? ;)

Dylematy

Jesteś pewien, że radni częściej zaglądają do skrzynek mailowych niż na to forum?

Nie mam pojęcia. Jak mam sprawę do załatwienia to ją załatwiam bez wgłębiania się w takie dylematy. Skończmy już ten offtopic.

szacunek

Nie od razu Kraków zbudowano, a jak pisze radny pojawiają się sukcesywnie kolejne elementy w ramach tej przestrzeni. Jak dla mnie jest o tyle pozytywne, że widać konkretne i namacalne efekty bez zbędnego nawijania makaronu na uszy.

Zdecydowanie tak. Dlatego pojawiło się bardzo grzeczne słowo "prosić". Szacunek dla radnego, który pilotuje sprawę. Zero podtekstów. Zero marudzenia.

Ławki

Witam serdecznie
Temat ławek już poruszałem w Urzędzie Gminy, nawet przeglądałem oferty, mają to być ławki podobne do tych w parku w Skórzewie (metalowo-drewniane). Jak zwykle chodzi o pieniądze. Mając do wyboru dwa stoły i walczyć dalej o ławki a mieć jeden stół i ławkę wybrałem pierwszą opcję. Ławki są zdecydowanie tańsze i łatwiej będzie na nie zdobyć fundusze.

pozdrawiam
dr Piotr Dziembowski
v-ce przewodniczący Rady Gminy

miejsce z potencjałem

Serdecznie dziękuję Panu za obszerną odpowiedź. Nie mam wątpliwości, że miejsce przy Malinowej już dziś ma wiele do zaoferowania (wielofunkcyjność, duża powierzchnia). A potencjał do dalszego zagospodarowania prezentuje się równie obiecująco. Jako mieszkaniec Dąbrówki zdecydowanie zazdroszczę Skórzewu takiego placu. Pozdrawiam.

plac nowosci

Super, ze plac rośnie - pojawiają sie nowe sprzęty, dzieciaki sie bawią :) szkoda tylko, ze okoliczni mieszkańcy (tutaj nie mam pewności- więc stosuje spore uproszczenie, moze niesprawiedliwe - ale tak logicznie myśląc ...) wyrzucają czesto sciete gałęzie lub trawę ( np precyzyjnie ułożona trawa - "placki" po likwidacji trawnika -wzdłuż płotu) , która na 100% sie nie ukorzeni... dajmy sami o otoczenie ... no i mam nadzieje, ze stare sprzęty bedą odpowiednio czesto sprawdzane i konserwowane ... z tym jest "różnie"