Forum Gminy Dopiewo jest wyłączone, dostęp jedynie w celach archiwalnych. Dziękujemy, że byliście z nami ponad 12 lat :)

Truskawki- gdzie najsmaczniejsze ?

W połowie między kościołem

W połowie między kościołem, a freshem kobieta w bramie posesji, z czerwonym parasolem. Nieco droższe, ale dużo lepsze...

zły warzywniak

Mnie do szewskiej pasji doprowadziła pani z warzywniaka vis-a-vis apteki jak się wjeżdża do Dąbrówki od Poznania po prawej. Cena za truskawki jest napisana dużymi cyframi, tyle że pod spodem drobnym drukiem dopisek że to cena... za 0,5 kg. Jak już człowiek się zatrzyma i podejdzie to dopiero jest w stanie to zauważyć. Powiedziałem tej pani co myślę o takich chwytach marketingowych. Ja już tam zakupów nie zrobię i wszystkim odradzam.

Czyli chwyty rodem z

Czyli chwyty rodem z biedronki...
Czekolada w dobrej cenie, ale okazuje się 90g.

Byleby z piochem :)

Ja powiem tak ! Dzien dobry tak w ogóle i jadąc dalej wyjasniam że np. w PiP ( Piotr i Paweł ) truskawki są czyste bo z ...Portugalii i wcale nie smaczne ... po całym Skórzewie w tych miejscówkach tu i tam też są truskawki dowożone z różnych dziwnych hurtowni typu Franowo tutaj sprawa jest inna bo z Franowa to truskawki na pewno polskie zgoda ale ich świeżość pozostawia wiele do życzenia :) Ale za to przez Netto stoi taka pani w okularach i ona ma truskawki prosto z pola z "piochem" :) duze soczyste wcale nie drogo 5,5 za kg ja od niej kupuje i jestem zadowolony chociaz jestem typem klienta malkontenta :) tak że truskawki tylko i wyłącznie z piochem :) wtedy są podstawy zeby uznać owoc za krajowy !

Mogłeś sobie porady dotyczące

Mogłeś sobie porady dotyczące piochu zostawić dla siebie, teraz wszyscy handlarze truskawek z okolic będą sypać piasek do truskawek...:):)

Naprzeciwko centrum ogrodniczego w Skórzewie

Tu gdzie xero i wydruki, Pani na straganie słodziutkie i krajowe:)

Uliczny handel

Pojawiły się już stragany na ul. Poznańskiej więc ścieżka rowerowa jest nagminnie blokowania przez samochody .Kto tym kierowcą dał prawo jazdy,że nie wiedzą gdzie parkować? ŚCIEŻKA ROWEROWA JEST DO JAZDY ROWEREM a CHODNIK DLA PIESZYCH między innymi DZIECI KTÓRE WRACAJĄ ZE SZKOŁY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

skandaliczna obsluga

Kupujecie na straganie w Skórzewie u faceta,ktory handluje po lewej stronie jadąc od Poznania ,za kosciołem? Z taką kulturą ,jaką prezentuje to chyba daleko nie zajdzie.

Owoce prosto z sadu -gdzie?

”W Koźlątkowie w powiecie kaliskim można narwać do woli czereśni czy wiśni płacąc sadownikowi 2 złote za kilogram. Drzewa uginają się pod owocami, chętnych do pracy nie ma, a ceny w skupie są zatrważająco niskie.”
Czy nasi lokali rolnicy przyłączą się do akcji omijania pośredników, ja chętnie skorzystam, tylko z bliższych okolic nic nie słychać a może ktoś z Was coś wie i może podzielić się?

Batorowo, Stefana Batorego 12

Batorowo, Stefana Batorego 12. Sprzedaż w większości swoich produktów rolnych. Obecnie jest wywieszony szyld truskawki. Może warto podjechać i spytać.

Czereśnie

Dziś już nikt nie oddaje tego do skupu a stoiska z czereśniami są własnością rolników !
Jakie pośredniki Panie Zbych? Najczęściej na stoisku przy drodze sprzedaje ktoś z rodziny bez umowy o pracei bez zus cała kwota dla rolnika full ...

Uliczny handel

UWAGA DLA RODZICÓW
Proszę poinformować dzieci ,które chodzą same do szkoły (nr 1) aby zachowały szczególną ostrożność na ul .Poznańskiej ,gdyż pojawiły się stragany z truskawkami .Co tam się dzieje to przerażające cała ścieżka rowerowa zablokowana.Każdy parkuje gdzie popadnie byle prędzej kupić owoce które są przez cały dzień narażone na spaliny .Podziwiam tych ludzi , że trują dzieci. A co do bezpieczeństwa to masakra .Co musi się stać aby przy takim natężeniu ruchu nikt tą sprawą się nie zainteresował.