Forum Gminy Dopiewo jest wyłączone, dostęp jedynie w celach archiwalnych. Dziękujemy, że byliście z nami ponad 12 lat :)

Żarnowiec

Sezon na cross duathlon

Okres jesienny to od niedawna w Wielkopolsce dobry czas dla miłośników cross duathlonów, czyli amatorskich zawodów terenowych gdzie zawodnicy zmierzają się najpierw z trasą biegową, później rowerową a na koniec jeszcze raz bieganie. Uważam, że należą się słowa podziękowania dla pracowników GOSiR Dopiewo za zorganizowanie już po raz drugi imprezy "Cross Duathlon Żarnowiec", która wśród bywalców takich imprez notuje bardzo wysokie oceny.

Cross duathlon Żarnowiec

Cześć, w przyszłym tygodniu odbywa się cross duathlon na Żarnowcu (informacje na http://www.duathlonzarnowiec.pl/). Miałam wziąć udział w biegu, ale ze względów zdrowotnych nie dam rady:/
Stąd szukam osoby dla mojego parnera rowerowego która moglaby przebiec te dwa odcinki tj. ok 2km i 4 km. Może ktoś chcialby wziąć udział w biegu, a nie ma pary do jazdy?

Gdyby ktoś był chętny proszę o tel. 783015477

Cross Duathlon Żarnowiec 2016

W związku z coraz większą liczbą mieszkańców Gminy Dopiewo uprawiających różne formy aktywności ruchowej, startujących w wielu imprezach biegowych, rowerowych, triathlonowych postanowiliśmy zorganizować duathlon również na naszym terenie - tak zupełnie nową imprezę sportową reklamuje GOSiR Dopiewo na stronie duathlonzarnowiec.pl. Start zaplanowano na sobotę 29 października 2016 r. o godz. 12:00.