Forum Gminy Dopiewo jest wyłączone, dostęp jedynie w celach archiwalnych. Dziękujemy, że byliście z nami ponad 12 lat :)

Dąbrówka

Pytania do kandydatow

Witam
Proszę Panów Pawłów o konkrety w dwóch sprawach:
1. Plany podłączenia drogi wzdłuż torów do drogi technicznej prz S11.
- czy kolej pozwoli przeprowadzić drogę pod wiaduktem na wschodnią stronę S11, jeśli tak to czy ze strony południowej czy północnej, a może z dwoch dla mnie rozwiązanie idealne, pozwoliłoby to poprowadzić dwie jednokierunkowe odcinków drogi . Na południu przez ul. Nowa, wzdłuż istniejącej drogi gruntowej, od północy przez ul. Kolejowa, nową Berłowa i Komornicką, zrobić by trzeba że 200 przez pole wzdłuż torów .

Nauczanie domowe

Witam serdecznie. Mam pytanie odnośnie nauczania domowego, czy na terenie Dąbrówki, Palędzia, Zakrzewa czy w niedalekiej okolicy ktoś z rodziców organizuje nauczanie domowe? Zależy mi na tym aby dziecko spotykało się z większą grupką dzieci, wspólnie uczyło, bawiło, spotykało po zajęciach na świeżym powietrzu i nie tylko.

Dąbrówka Pumptrack zrealizowany

Od pierwszej koncepcji na pumptrack w Dąbrówce do dnia jego powstania minęły 4 lata. Pomysł pojawił się bowiem w pierwszej edycji DBO pod koniec 2016 roku, następnie ponownie zgłoszony w DBO 2020. Niemniej jest to jak na razie jedyna w okolicy inwestycja, która w sferze aktywnej rekreacji wykracza poza standardowy schemat ławki i placu zabaw. Nie licząc miejsca spotkań młodzieży na park&ride...

Szanowni Państwo,
W związku z tym, że nowy rok szkolny zbliża się nieubłaganie poszukujemy odpowiedniej placówki w której nasze dziecko rozpocznie dalszą edukację. Bierzemy pod uwagę zarówno szkoły prywatne, gdzie głównym dla nas minusem jest konieczność dowożenia dziecka oraz utrudniony kontakt pozalekcyjny z rówieśnikami, a także szkołę publiczną blisko domu. Od wielu lat jesteśmy mieszkańcami Dąbrówki, rozmawialiśmy wielokrotnie ze znajomymi oraz sąsiadami i opinie, które zebraliśmy na temat szkoły im. Kawalerów Orderu Uśmiechu są skrajnie różne.

Nowy piesek w Dąbrówce

Witajcie kochani.
Mam na imię Rico i jestem nowym pieskiem w Dąbrówce. Urodziłem się 13 czerwca 2020 roku a przyjechałem na nasze osiedle zaledwie trzy tygodnie temu. Bardzo mi się tu podoba, poznaje nowych kolegów i koleżanki.
Chciałbym zaprosić was na mój kanał na YouTube który opowiada o mnie i moich przygodach.

https://www.youtube.com/channel/UChcXBh0xVVIc_j7gJ...

Będzie mi bardzo miło za nowe subskrypcje, komentarze i like. Wysyłajcie linki do swoich znajomych i oglądacie moje przygody.