Forum Gminy Dopiewo jest wyłączone, dostęp jedynie w celach archiwalnych. Dziękujemy, że byliście z nami ponad 12 lat :)

Dąbrowa

Zaginęła kotka z ul. poprzecznej w Dąbrowie

https://i.postimg.cc/zXTr4RJM/Karmi.jpg
UWAGA NAGRODA 1000 ZŁ
Zaginęła kotka w Dąbrowie w okolicy ul. Poprzecznej. Nazywa się Karmi. Jest maści biało-burej, prawa przednia łapka biała przechodząca w biały krawacik. Jest drobna, ma krótkie łapki. Jest ostrożna i płochliwa. Karmi jest kotką wychodzącą, ale nigdy nie oddalała się. Na szyi miała czerwoną obróżkę, nie ma czipa.
ZA ZNALEZIENIE KOTKI JEST PRZEWIDZIANA NAGRODA 1000 ZŁ.
KONTAKT: 600 431 003 ANNA.

Wywóz śmieci

Dzień dobry, nie mam zamiaru dłużej oczekiwać na wywóz śmieci, które od wielu dni już gniją w kuble, muchy za chwilę nas wykończą. Zamawiam indywidualnie kontener, do którego opróżnię kubeł i worki z zielonym, a następnie rachunek za usługę wywozu wyślę do urzędu gminy.

Pojawiły się na Facebooku informacje że inwestor pan Dolata złożył wniosek o wstrzymanie procedury dla lokalizacji w Dąbrowie. Można powiedzieć że to dobrze dla Dąbrowy ale nie do końca wiadomo czy inwestor nie złoży wniosku ponownie z uwzględnieniem uwag podnoszonych przez stronę społeczną. Chodzi o błędy w karcie informacyjnej przedsięwzięcia włącznie z uwzględnieniem oddziaływania skumulowanego.